Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Pierwsze posiedzenie zarządu PZPN już dzisiaj

0
Podziel się

Na 16.00 planowane jest spotkanie władz Związku z mediami. Konferencja prasowa ma odbyć się w w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie.

Pierwsze posiedzenie zarządu PZPN już dzisiaj
(Bartosz Krupa/East News)
bDnNkChx

Dwa tygodnie po wyborach - najwyższy czas wziąć się do pracy. Dziś na pierwszym posiedzeniu spotka się nowy zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Podczas odbywającego się 26 października w Warszawie Zgromadzenia Sprawozdawczo-Wyborczego, delegaci wybrali nowego prezesa Związku. Został nim Zbigniew Boniek, który walczył o to stanowisko z czterema innymi kandydatami. Popularny _ Zibi _ zapowiadał, że zamierza wprowadzić w PZPN'ie menedżerski sposób zarządzania.

Podczas Zgromadzenia wybrano też zastępców Bońka. Są to: wiceprezes ds. piłkarstwa amatorskiego Jan Bednarek, wiceprezes ds. piłkarstwa profesjonalnego Bogusław Biszof, wiceprezes ds. szkoleniowych Roman Kosecki, wiceprezes ds. zagranicznych Marek Koźmiński i wiceprezes ds. organizacyjno-finansowych - Eugeniusz Nowak. .

bDnNkChz

W składzie Zarządu znaleźli się też Marcin Animucki, Stefan Antkowiak, Rudolf Bugdoł, Kazimierz Greń, Artur Kapelko, Cezary Kulesza, Zdzisław Łazarczyk, Krzysztof Malinowski, Mirosław Malinowski, Mirosław Mosór, Andrzej Padewski i Jakub Tabisz.

Na 16.00 planowane jest spotkanie władz Związku z mediami. Konferencja prasowa ma odbyć się w w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie.

Czytaj więcej w Money.pl
Mucha zatrudniła legendę futbolu. Ma plan Minister Sportu zapowiedziała, że były piłkarz będzie jej pomagał w sprawach związanych z futbolem. Poinformowała również, że ma plan uzdrowienia sytuacji w polskiej piłce.
Zbigniew Boniek prezesem PZPN. Tak wyglądały reakcje polityków Wybór nowego szefa piłkarskiej centrali wywołał lawinę komentarzy.
Znamy następcę Grzegorza Laty. Głosowanie było krótkie Delegaci na zjazd Polskiego Związku Piłki Nożnej wybrali nowego prezesa organizacji.
bDnNkCia
kraj
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)