Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

PiS uzupełni listę znajomych Grabarczyka

0
Podziel się:

Opozycja twierdzi, że minister infrastruktury zatrudnia w resorcie znajomych.

PiS uzupełni listę znajomych Grabarczyka
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bEKJhPnV

Zdaniem posła PiS Jerzego Polaczka, lista niekompetentych osób zatrudnionych w resorcie infrastruktury sporządzona przez SLD nie jest pełna. Politycy opozycji uważają, że w ministerstwie infrastruktury i spółkach podległychtemu resortowi zatrudnieni są znajomi Cezarego Grabarczyka.

Sojusz przedstawił listę osób związanych z politykiem PO i pracujących w jego ministerstwie oraz spółkach kolejowych i pocztowych. Większość z nich, podobnie jak Cezary Grabarczyk pochodzi z Łodzi lub tam kończyła uczelnię wyższą.

Były minister infrastruktury mówi, że lista przedstawiona przez SLD zostanie jeszcze na pewno uzupełniona przez kolejne nazwiska.

bEKJhPnX

- _ To jest taka Wikipedia dla tych, którzy chcą się zorientować, jak wygląda polityka kadrowa w rządzie Donalda Tuska _ - mówi Cezary Grabarczyk.

POSŁUCHAJ JERZEGO POLACZKA:

Jerzy Polaczek mówi, że dzisiejsze informacje nie są żadnym odkryciem, bo Prawo i Sprawiedliwość już wielokrotnie zwracało uwagę na sposób obsadzania stanowisk w Ministerstwie Infrastruktury.

SLD zapowiada też, że niebawem przedstawi też dowody no to, że podobna sytuacja jest w ministerstwie spraw zagranicznych.

bEKJhPod
Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/86/t20054.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/sld;kto;znal;grabarczyka;dostawal;prace,99,0,760419.html) SLD: kto znał Grabarczyka dostawał pracę Sojusz pokazał listę związanych z baronem PO i pracujących w jego ministerstwie oraz spółkach.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/9/t97545.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/komorowskiemu;i;tuskowi;ufamy;najbardziej,119,0,759927.html) Komorowskiemu i Tuskowi ufamy najbardziej Na końcu rankingu popularności znajduje się minister infrastruktury Cezary Grabarczyk.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/183/t86455.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/kolej;zmarnowala;dotacje;4;8;mld;zl;pojdzie;na;drogi,139,0,759947.html) Kolej zmarnowała dotacje. 4,8 mld zł pójdzie na drogi W ostatnich trzech latach wydaliśmy na drogi prawie 52 miliardy, mówi Cezary Grabarczyk.
bEKJhPoy
KOMENTARZE
(0)