Notowania

kampania wyborcza
11.07.2011 13:56

PO ma pomysł na kampanię. Będzie szczera

Partia chce przypominać dotychczasowe dokonania i powiedzieć o tym, czego nie udało się zrobić w ciągu ostatnich 4 lat - deklaruje Małgorzata Kidawa-Błońska.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Platforma Wyborcza będzie szczera, podkreśla posłanka. Nie chce jednak zdradzać szegółowych pomysłów partii na przedwyborczą promocję. Zadeklarowała tylko, że Platforma będzie przypominać dotychczasowe dokonania oraz, że uczciwie powie, czego nie udało się zrobić w ciągu ostatnich 4 lat.

POSŁUCHAJ MAŁGORZATY KIDAWY-BŁOŃSKIEJ:

Małgorzata Kidawa-Błońska ma nadzieję, że kamapania wyborcza będzie się toczyć pod rządami nowego Kodeksu Wyborczego. Podkreśla, że wprowadza on zakaz wykorzystywania billboardów i spotów telewizyjnych dla promocji komitetów wyborczych.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI POSŁANKI PO:

Trybunał Konstytucyjny ma ocenić zogność Kodeksu Wyborczego z ustawą zasadniczą 14 lipca. Niektóre przepisy zaskarżyli posłowie Prawa i Sprawiedliwości.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/112/t90480.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/kpia;z;nieomylnosci;kaczynskiego,1,0,789761.html) Kpią z nieomylności Kaczyńskiego _ PiS boi się dwudniowych wyborów. Apelujemy do prezesa, aby ten wycofał się ze swoich słów o Kodeksie wyborczym _.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/11/t116491.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/partie;polityczne;kompletuja;listy;wyborcze,130,0,825986.html) Partie polityczne kompletują listy wyborcze PO i SLD przedstawią swoich kandydatów w czerwcu. PiS na razie nie składa deklaracji a Jarosław Kaczyński twierdzi, że są ważniejsze problemy niż kampania wyborcza.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/193/t137921.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/po;szykuje;sie;na;boj;ma;juz;szefa;sztabu,181,0,816821.html) PO szykuje się na bój. Ma już szefa sztabu Wcześniej PO zdecydowała, że prace programowe w czasie kampanii prowadzić będzie Radosław Sikorski.
Tagi: kampania wyborcza, po, wiadmomości, kraj, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz