Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
amfetamina
23.04.2013 14:10

Policja zlikwidowała laboratorium, w którym produkowano amfetaminę

Nielegalne laboratorium funkcjonowało w jednym z wynajętych lokali w Kielcach. Policjanci odkryli w nim - oprócz amfetaminy i urządzeń służących do jej produkcji - kilkadziesiąt sztuk amunicji do broni palnej.

Podziel się
Dodaj komentarz
(DrabikPany/CC BY 2.0./flickr)

*Policjanci i funkcjonariusze CBŚ zlikwidowali w Kielcach laboratorium, w którym produkowana była amfetamina. Na miejscu zabezpieczyli narkotyk, urządzenia oraz substancje służące do jego produkcji. Amfetamina z Kielc trafiała do obiegu w całym kraju. *

W tej sprawie zatrzymany został 45-letni mieszkaniec Kielc, który trafił już na trzy miesiące do aresztu._ Mężczyzna ma postawiony zarzut produkcji znacznych ilości amfetaminy i posiadania amunicji do broni palnej. Był już wcześniej karany _ - poinformował podkom. Kamil Tokarski ze świętokrzyskiej policji. Mężczyźnie grozi do 15 lat więzienia.

Nielegalne laboratorium funkcjonowało w jednym z wynajętych lokali w Kielcach. Jak informuje Tokarski, policjanci odkryli w nim - oprócz amfetaminy i urządzeń służących do jej produkcji - kilkadziesiąt sztuk amunicji do broni palnej.

_ - Z zabezpieczonych przedmiotów wynika, że w laboratorium wyprodukowano duże ilości amfetaminy _ - dodał Tokarski.

Policja nie wyklucza dalszych zatrzymań, dlatego nie podaje więcej szczegółów.

Czytaj więcej w Money.pl
Mieli 1,4 kg marihuany. Bynajmniej nie dla psa Policjanci znaleźli narkotyki w bagażniku samochodu, który skontrolowali w Tarnogrodzie w lubelskim. Zatrzymano dwóch mężczyzn.
772 gangi trzęsły polskim półświatkiem Policjanci rozbili 183 grupy, ale przyznają, że liczba przestępców znacznie wzrosła.
Tagi: amfetamina, wiadmomości, kraj, gospodarka
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz