Notowania

polityka
24.12.2010 07:40

Politycy życzą sobie odejścia od polityki

Również takie życzenia kolegom politykom i Polakom składają posłowie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Spokoju, odejścia na czas świąt od polityki, odpoczynku, ciepła rodzinnego i zdrowia - takie życzenia świąteczne i noworoczne składali sobie wzajemnie oraz Polakom politycy.

Poseł PiS Andrzej Dera życzył kolegom z Sejmu dużo wypoczynku, odłożenia polityki na czas Bożego Narodzenia, zajęcia się swoimi najbliższymi i spędzenia z nimi świąt z choinką. _ Polakom na Nowy Rok i święta życzę po prostu bycia ze sobą i radości _ - zaznaczył poseł.

Europoseł PiS Tadeusz Cymański powiedział, że chciałby przekazać wszystkim _ żeby nie tracili pogody ducha, nie ulegali emocjom. _

_ - Ale najważniejsze, aby nie byli samotni. Wydaje mi się, że mimo rozwiniętych środków masowej komunikacji, wielu ludzi czuje w święta samotność. Dlatego życzę im, żeby mieli kogoś bliskiego, kogoś, z kim mogliby porozmawiać _ - podkreślił europoseł z PiS.

Wicemarszałek Sejmu Stefan Niesiołowski (PO) życzył Polakom świąt pełnych refleksji, bez _ zakupoholizmu i świątecznego pędu _.

_ - Życzę także obfitego Mikołaja, takiego z czerwonym nosem, który przyniesie wymarzone prezenty _ - podkreślił wicemarszałek. Dodał, że jego zdaniem najważniejsze jest, żeby święta spędzić razem z rodziną.

Poseł PSL Eugeniusz Kłopotek życzył ciepła rodzinnego. Również tego, _ żeby ten Nowy Rok był nieco lepszy od tego poprzedniego. _

_ - Ale najbardziej życzę Polakom, żeby przy wigilijnym stole nie rozmawiali o polityce, ponieważ jak zaczną, to na pewno dojdzie do niepotrzebnej wymiany zdań _ - podkreślił poseł PSL.

Tadeusz Motowidło z SLD powiedział, że życzy, aby każdego było stać chociaż na skromne świętowanie Bożego Narodzenia. _ Kolegom po fachu życzę, aby więcej patrzyli na politykę jako na dobro Polski, gdzie najważniejszy jest człowiek. _

_ - A na Nowy Rok życzę trafnych wyborów, ponieważ jest to rok wyborczy _ - zaznaczył poseł SLD.

_ - Na Boże Narodzenie życzę wszystkim spokoju, zdrowia i miłego spędzenia tego czasu, żeby nie poddali się terrorowi świąt: sprzątaniu, robieniu zakupów i gotowaniu _ - powiedziała europosłanka SLD Joanna Senyszyn. Dodała, że na Nowy Rok życzy Polakom, aby lewica doszła do władzy i żeby jedynym sukcesem rządu nie była podwyżka podatku VAT.

Premierowi Donaldowi Tuskowi Senyszyn życzyła _ żeby pozbył się swojej obsesji na punkcie odebrania partiom pieniędzy z budżetu _.

_ - Na Święta Bożego Narodzenia najbardziej życzę odejścia od polityki. Na Nowy Rok życzę dużo zapału do pracy, bo zbliżają się wybory i czeka nas dużo pracy, a także, aby nasze poselskie decyzje były trafne _ - te słowa skierował Antoni Mężydło z PO.

Tagi: polityka, sejm, kraj, wiadmomości, gospodarka
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz