Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Ruch Palikota rusza w teren. Dyżury w przyczepach

0
Podziel się:

Około 160 miejscowości mają odwiedzić w lipcu i sierpniu posłowie Ruchu Palikota w ramach akcji "Biuro w Ruchu".

Ruch Palikota rusza w teren. Dyżury w przyczepach
(Maciej Goclon/East News)
bECcQjoB

Około 160 miejscowości mają odwiedzić w lipcu i sierpniu posłowie Ruchu Palikota w ramach akcji _ Biuro w Ruchu _. Działacze partii będą dyżurowali w przyczepach kempingowych.

Posłowie Ruchu na dzisiejszej konferencji prasowej, która odbyła się przed bramą wjazdową do Sejmu, zaprezentowali przyczepę z pomarańczowym logo ugrupowania.

_ - Dziś ta przyczepa wyjeżdża na Mazury, będzie stacjonowała w Biskupcu, jutro Mrągowo, pojutrze Kętrzyn, Giżycko, Węgorzewo. Jesteśmy dla ludzi, w związku z tym codziennie od godz. 11 do godz. 19 będą (odbywały się) dyżury poselskie przy tej przyczepce _ - powiedział poseł Tomasz Makowski.

bECcQjoD

Bartłomiej Bodio dodał, że działacze Ruchu będą mieli do dyspozycji pięć przyczep kempingowych. Mają się one poruszać wzdłuż pięciu zaplanowanych tras: północnej, centralnej, wschodniej, zachodniej i południowej.

Akcja Ruchu ma potrwać do połowy sierpnia. Wiceszef Ruchu Artur Dębski podkreślił, że biura poselskie znajdują się zazwyczaj w dużych miastach, dlatego posłowie ugrupowania w ramach akcji będą starali się dotrzeć do mieszkańców mniejszych miejscowości. _ - W takim biurze każdy człowiek będzie mógł podzielić się swoimi troskami i problemami _ - zaznaczył Dębski.

Zapowiedział, że posłowie będą zwracali się w imieniu obywateli do różnych instytucji. _ - Mamy też inne środki perswazji - możemy napisać interpelację w imieniu obywatela, złożyć zapytanie poselskie, czy wreszcie każdy poseł ma prawo do wygłoszenia 5-minutowego oświadczenia na każdym posiedzeniu Sejmu _ - mówił polityk.

Czytaj więcej o działaniach Ruchu Palikota
Ruch Palikota o sondażach. Chcą wyjaśnień W badaniu CBOS partia miała 3 proc. poparcia. Inny sondaż daje jej 9 proc. poparcia.
Palikot ma nowy pomysł. Ekspresowy rozwód Według projektu strony za porozumieniem składałyby wspólny wniosek o rozwiązanie małżeństwa w Urzędzie Stanu Cywilnego.
Palikot chce, byśmy dawali na partie 4 złote Ruch Palikota ma nowy pomysł na finansowanie partii politycznych. Zobacz, jak miałbyś płacić.
bECcQjpe
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)