Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Śmierć spadochroniarza. Był żołnierzem GROM-u?

0
Podziel się:

Według wstępnych ustaleń, najprawdopodobniej skoczkowi nie otworzył się żadnej ze spadochronów.

Na tę posesję spadł żołnierz.
Na tę posesję spadł żołnierz. (PAP/Grzegorz Michałowski)
bEIXCSjp

40-letni spadochroniarz z Częstochowy zginął w pobliżu piotrkowskiego lotniska. Mężczyzna spadł na ziemię. Do wypadku doszło około godziny 15. Policja w Piotrkowie Trybunalskim ustala okoliczności zdarzenia._ _

[aktualizacja 20:05]

_ - 40-letni mieszkaniec Częstochowy spadł na teren prywatnej posesji w pobliżu lotniska. Poniósł śmierć na miejscu. Dokładnie przyczyny wypadku na razie nie są znane _ - powiedziała Ilona Sidorko z policji w Piotrkowie Trybunalskim.

bEIXCSjr

Jak podało TVN24 skoczek był bardzo doświadczony. Miał za sobą ponad 2000 skoków i tylko dziś był to jego drugi skok. Najprawdopodobniej był to żołnierz związany z GROM-em.

Czytaj więcej w Money.pl
Tragedia na lotnisku. Nie żyje 18-latek Był to prawdopodobnie lot szkoleniowy krośnieńskiego aeroklubu. Trwa ustalanie okoliczności wypadku.
Tragedia na drodze. Nie żyje cała rodzina 15 osób z jednej rodziny zginęło w sobotę wieczorem na Filipinach w wypadku drogowym.
Maja Włoszczowska miała wypadek Maja Włoszczowska, zawodniczka CCC Polkowice, uległa groźnej kontuzji w trakcie zgrupowania we włoskim Livigno.
bEIXCSjS
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)