Notowania

prezydent
05.06.2012 09:34

Spotkanie z prezydentem. Kaczyński się zdecyduje?

Bronisław Komorowski nie ma nic przeciwko wizycie prezesa PiS. - Ja się takich spotkań nie obawiam - twierdzi.

Podziel się
Dodaj komentarz
(eecpoland.eu)

Szef PiS nie przyszedł na zeszłotygodniowe spotkanie u prezydenta z liderami partii politycznych. Rozmawiano na nim o reformie emerytalnej.

Bronisław Komorowski, pytany w radiowej Trójce o ewentualną wizytę Jarosława Kaczyńskiego, odpowiadał: -_ Jeżeli pan prezes Kaczyński stwierdzi, że chce się spotkać tylko i wyłącznie sam na sam, to ja się absolutnie tego nie obawiam, wręcz przeciwnie _.

- _ Ale to trzeba powiedzieć, że chce się spotkać sam na sam; jeżeli się mówi, że chce się spotkać, tak w ogóle, a potem się raptem robi jakąś woltę przedziwną i się nie chce spotkać w szerszym gronie, no to ja czegoś tu nie rozumiem _ - wyjaśniał Komorowski.

- _ Prezydent jest, powinien być otwarty na wszelkie formy kontaktowania się z liczącymi się środowiskami politycznymi, więc i taka jest możliwa; tylko trzeba mieć odwagę powiedzieć: chcę, mam coś ważnego do powiedzenia, chcę być sam na sam. Ja się takich spotkań nie obawiam _ - dodawał prezydent.

Czytaj więcej w Money.pl
Kaczyński zawiedziony. Szybko mu przejdzie? W ocenie PiS-u, swoim zachowaniem prezydent pokazał, że jest reprezentantem jednej opcji politycznej, a nie całego narodu. Komitet Polityczny partii przyjął uchwałę w tej sprawie, a ogłosił ją Jarosław Kaczyński.
Wielkie spotkanie liderów partii. Bez Kaczyńskiego Prezydent zaprosił do siebie najważniejszych polityków kraju. Prezes PiS nie zamierza się jednak pojawić. Bo Komorowski złamał słowo?
Żądają spotkania z prezydentem. Co chcą ugrać? Zdaniem rzecznika SLD, prezydent powinien spotkać się z szefami wszystkich partii opozycyjnych, zanim jeszcze podpisze ustawę.
Tagi: prezydent, kraj, wiadmomości, gospodarka
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz