Notowania

wrocław
18.08.2012 10:03

Strzelanina we Wrocławiu. Co się stało?

Policja została wezwana przez jedną z okolicznych sklepikarek, która była świadkiem zdarzenia.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Rafalolechowski/Dreamstime)

Policja została wezwana przez jedną z okolicznych sklepikarek, która była świadkiem zdarzenia. Uszkodzonych jest kilka samochodów. Nie wiadomo, dlaczego doszło do wymiany ognia.

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem przy ulicy Świeradowskiej. Jak mówiła w TVN 24 kobieta, która była świadkiem zdarzenia, usłyszała strzały, wyjrzała przez szybę na parking i zobaczyła kilku młodych mężczyzn biegających między samochodami i strzelających do siebie. - _ Strzały były oddawane seriami _- relacjonowała.

Policja bada miejsce zdarzenia i poszukuje sprawców. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną tej strzelaniny.

Czytaj więcej w Money.pl
Armia infiltrowana przez białych rasistów? Policja przypuszcza, że masakra była aktem krajowego terroryzmu i zbrodni z nienawiści, w tym wypadku religijno-rasowej.
Hity lotniska kuszą. Jest lepiej niż na Euro Ponad 238 tys. pasażerów obsłużył w lipcu wrocławski Port lotniczy im. Mikołaja Kopernika.
Strzelanina w Wisconsin. Siedem osób nie żyje Sprawca został zastrzelony w trakcie wymiany ognia z siłami bezpieczeństwa. Ranny został także funkcjonariusz policji, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Tagi: wrocław, wiadmomości, kraj, gospodarka
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz