Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Sylwester dla singli. Mnóstwo opcji w całej Polsce

0
Podziel się

Co zrobić, gdy partnera lub partnerki brak? Wcale nie trzeba tego jedynego w swoim rodzaju wieczoru spędzić samemu przed telewizorem i po północy iść spać.

Sylwester dla singli. Mnóstwo opcji w całej Polsce
(Bellagio)
bEqEGDCJ

Sylwester kojarzy się z wielkim wyjściem i wirującymi w takt największych przebojów parami. Właśnie - parami. Ale co zrobić, gdy partnera lub partnerki brak? Wcale nie trzeba tego jedynego w swoim rodzaju wieczoru spędzić samemu przed telewizorem i po północy iść spać.

Sylwester dla singli jest coraz bardziej popularny - przyznaje organizator takiej zabawy w Warszawie Michał Sadcza.

- _ Chcieliśmy zrobić duży Sylwester dla singli, przypadkiem okazało się, że będzie największy. Pomimo naszych pierwszych obaw, że nie osiągniemy takiej liczby osób, jaką byśmy chcieli, czas pokazał, że mamy tak duże zainteresowanie nasza imprezą, że będziemy mieli zakładane 600 osób _ - mówi organizator.

bEqEGDCL

W organizację imprez dla samotnych włączają się też portale randkowe. Dla uczestników organizowane są różne konkursy i zabawy taneczne wszystko po to, by samotni mogli się poznać. I może - kto wie? - dzięki Sylwestrowi dla singli za rok ten samotny będzie miał parę do tańca i na całe życie.

Czytaj więcej w Money.pl

bEqEGDDm
wiadmomości
kraj
KOMENTARZE
(0)