Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

To on szykuje się, by zostać nowym premierem

0
Podziel się:

SLD chce przedstawić swój gabinet cieni. Premierem ma zostać Grzegorz Napieralski.

To on szykuje się, by zostać nowym premierem
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

W marcu SLD powoła swój gabinet cieni. Mimo, że Sojusz nie jest faworytem w sondażach, chce wystawić kandydatów na wszystkich ministrów. W lewicowym rządzie mieliby się znaleźć najbliżsi współpracownicy szefa SLD Grzegorza Napieralskiego.

_ Wiadomości _ TVP dotarły do listy kandydatów na członków lewicowego gabinetu cieni. I tak m.in. Anna Bańkowska miałaby zostać ministrem pracy, Marek Wikiński - ministrem gospodarki, Wiesław Szczepański - ministrem infrastruktury, a Marek Balicki - ministrem zdrowia.

Na zaufanie zasłużył sobie nawet Wojciech Olejniczak, który miałby powrócić na stanowisko szefa resortu rolnictwa. Fotel premiera w gabinecie cieni Grzegorz Napieralski zarezerwował dla siebie.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/180/t20404.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/napieralski;apeluje;do;premiera;o;zaprzestanie;wojny,66,0,682050.html) Napieralski apeluje do premiera o zaprzestanie wojny Przewodniczący SLD sugeruje, aby Platforma wzięła się do pracy.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/137/t110217.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/nie;pojdziemy;wiosna;do;urn;koalicja;nie;chce,194,0,768450.html) Nie pójdziemy wiosną do urn. Koalicja nie chce Grupiński: nie obawiamy się spadku poparcia. PJN i SLD domagają się przyspieszenia.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/119/t90487.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/po;spoldzielni;grabarczyka;afera;z;orlikami,93,0,761181.html) Po spółdzielni Grabarczyka, afera z Orlikami SLD kolejny raz zaatakował rząd Donalda Tuska. Doniósł do NIK, że przy budowie boisk były przekręty.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)