Notowania

jan tomaszewski
09.05.2012 12:34

Tomaszewski: Nie będę kibicował reprezentacji Polski.

Ostre słowa byłego reprezentanta Polski. Koszulka z orłem dziś jest profanowana.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Andrzej Zbraniecki/East News)

- _ Nie będę kibicował reprezentacji Polski. To nie jest moja drużyna, nie utożsamiam się z nią. Jest mi z tego powodu bardzo smutno, bo pierwszy raz jestem w takiej sytuacji. Ale wstyd mi, że kiedykolwiek grałem w reprezentacji Polski, w koszulce z orłem, która dziś jest profanowana _ - powiedział Jan Tomaszewski, były reprezentant Polski a obecnie poseł PiS. Pytany, komu będzie kibicował, odparł, że dobrym.

Tomaszewski dodał, że nie tylko nie będzie kibicował, ale również nie pojedzie na Ukrainę. - _ Nigdzie nie pojadę, do żadnego Kijowa. Nie wiem, czy Julia Tymoszenko jest winna czy niewinna, ale się z nią solidaryzuję _ - mówił na antenie Radia ZET.

Były bramkarz polskiej reprezentacji apelował tez do kibiców, by jeśli pojadą na Ukrainę, wzięli ze sobą pomarańczowe chusteczki. - _ Niech wychusteczkują tego Janukowycza. A zawodnicy niech założą pomarańczowe opaski przeciwpotowe, na które nie trzeba zgody UEFA _ - zasugerował Tomaszewski.

Czytaj więcej [ ( http://static1.money.pl/i/h/230/m203494.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/stadiony;na;euro;prezydent;jednak;nie;zawinil,142,0,1081998.html) *CBA chciało wsadzić prezydenta do więzienia * Śledczy ustalili, że czyny opisane w zawiadomieniach nie wyczerpują znamion przestępstw i oddalili wniosek CBA. Poseł stwierdził też, że jako członek Klubu Wybitnego Reprezentanta, nie życzy sobie, aby w reprezentacji grał zawodnik, który został skazany prawomocnym wyrokiem sądu za korupcję, jeden Francuz i dwóch Niemców, którzy grali już dla tych krajów.

- _ Nie załapali się do swoich pierwszych reprezentacji, odbierają prawdziwym Polakom miejsce w reprezentacji _ - powiedział Jan Tomaszewski. Tak w rozmowie z Moniką Olejnik poseł PiS tłumaczył, dlaczego nazwał drużynę Franciszka Smudy _ kadrą hańby _, choć zastrzegł, że nie dotyczy to wszystkich piłkarzy.

Tomaszewski zaapelował ponadto do Polaków, żeby się zachowali właściwie podczas turnieju. - _ Bo to nie premier, prezydent, parlament czy Jan Tomaszewski będą za to Euro rozliczani, ale naród będzie rozliczany. Drogi nie są takie, jakie powinny być, koleje też. Wszystko co możemy zrobić, żeby zyskać dobrą opinię, to przyjąć gości z otwartym sercem _ - podkreślił.

Czytaj więcej w Money.pl
Ile biało-czerwoni zgarną na Euro 2012? Niezależnie od poziomu, jaki zaprezentują, mogą liczyć na sporą sumę. Za tytuł mistrza Europy każdy może dostać nawet 2 mln złotych.
Ukraina przed Euro 2012. Tego jeszcze nie widziałeś Nie tylko w Polsce budowa stadionów na mistrzostwa wzbudziła kontrowersje.
Oprócz piłkarzy przez nich też będziemy narzekać Bartosz Wawryszuk pisze, co związkowcy mają wspólnego z Euro 2012.
Tagi: jan tomaszewski, wiadmomości, kraj, gospodarka
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz