Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Tragiczny wypadek na Śląsku. Nie żyje 16-latka

0
Podziel się:

16-letnia dziewczyna w 6-7 miesiącu ciąży zmarła po przewiezieniu do szpitala po wypadku drogowym w Orzeszu w powiecie mikołowskim w śląskiem. Lekarzom udało się uratować jej dziecko.

Tragiczny wypadek na Śląsku. Nie żyje 16-latka
(Michal Adamowski/Reporter)
bEErZFSd

16-letnia dziewczyna w 6-7 miesiącu ciąży zmarła po przewiezieniu do szpitala po wypadku drogowym w Orzeszu w powiecie mikołowskim w śląskiem. Lekarzom udało się uratować jej dziecko - urodziło się przez cesarskie cięcie. Do szpitala trafiło w sumie osiem osób.

Jak podała dziś śląska policja, do wypadku doszło wczoraj wieczorem na skrzyżowaniu ul. Żorskiej ze Szkolną w Orzeszu. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierowca daewoo matiza nie zachował należytej ostrożności i skręcając w lewo, zderzył się z jadącym z przeciwnej strony volkswagenem golfem.

Jak podała policja, po wypadku osiem osób trafiło do szpitala. Najmłodsza z poszkodowanych - 10-letnia dziewczynka - po zbadaniu została zwolniona do domu.

bEErZFSf

Aspirant Maciej Dobrowolski z mikołowskiej policji powiedział, że po przewiezieniu do szpitala zmarła 16-letnia pasażerka matiza, która była w 6-7 miesiącu ciąży. Dziecko urodziło się przez cesarskie cięcie i obecnie przebywa pod stałą obserwacją lekarską.

Czytaj więcej w Money.pl
Tragiczny wypadek na Gran Turismo
Wypadek na krajowej "dwójce". Są utrudnienia Na miejscu trwa akcja ratunkowa. Strażacy przecinają samochód osobowy, aby uwolnić z niego kierująca nim kobietę.
Wypadek autokaru z dziećmi. Są ranni Do wypadku doszło, kiedy samochód osobowy marki chrysler, na francuskich numerach rejestracyjnych, zjechał na przeciwległy pas ruchu, wprost na nadjeżdżający autobus.
bEErZFSG
wiadmomości
kraj
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)