Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
donald tusk
22.09.2011 17:45

Tusk o Polsce: "Genialne miejsce na Ziemi"

Tak przekonuje premier na videoblogu relacjonującym jego podróże.

Podziel się
Dodaj komentarz
(kprm.gov.pl)

_ Polska to genialne miejsce na Ziemi _ - przekonuje premier, szef PO Donald Tusk w filmie umieszczonym na wideoblogu, który relacjonuje podróże szefa rządu po Polsce. Premier odwiedził do tej pory woj. kujawsko-pomorskie, mazowieckie i wielkopolskie.

_ - Dzień zaczął się dobrze, bo od sms-ów od siostrzenicy, że zdała egzaminy na architekturze, od telefonu od teściowej, że trzyma kciuki, telefonu od żony i od córki - czyli cztery najbliższe kobiety trzymają straż _ - mówi Tusk w filmie umieszczonym na wideoblogu zatytułowanym _ Autobus Tuska _.

Premier opowiada o spotkaniach z ludźmi, deklaruje, że poruszyła go płacząca kobieta w Kutnie, której sytuacja jest _ rzeczywiście dramatyczna _. Tusk mówi też o ludziach z Ruchu Palikota, którzy _ zdzierają gardła, żeby go zakrzyczeć _. - _ Wszyscy ludzie bez wyjątku robią wielkie wrażenie i ta energia aż pulsuje _ - podkreśla.

_ - Muszę powiedzieć, że nawet jeśli wieczorem jestem wykończony po takiej jeździe, bo to kosztuje dużo sił i zdrowia, ale gdzieś tam w sercu jest też taka zapożyczona od ludzi energia _ - mówi szef rządu.

Tusk przekonuje w filmie, że _ Polska to naprawdę genialne miejsce na Ziemi - trudne dla niektórych, ale naprawdę genialne _.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/239/t98287.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/tusk;obiecuje;prace;dla;mlodych;ludzi,62,0,918590.html) Tusk przyznaje się "bez bicia" i obiecuje zmiany Premier zapowiedział nowe rozwiązania dla przedsiębiorców i szukających pracy.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/191/t99007.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kibice;zaklocili;wizyte;tuska,36,0,916772.html) Transparenty i okrzyki zakłóciły wizytę Tuska Manifestanci wywiesili transparenty: _ Przeżyliśmy Ruska, przeżyjemy Tuska _ i _ Rządu niespełnione obietnice - temat zastępczy kibice _.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/146/t90258.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/tusk;straszy;bo;nie;ma;sie;czym;pochwalic,76,0,906828.html) Tak PO chce wygrać wybory. Wstyd i łatwizna PO liczy na to, że zostanie wybrana jako mniejsze zło - uważają politolodzy.
Tagi: donald tusk, wiadmomości, kraj, gospodarka
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz