Notowania

wypadki drogowe
09.03.2013 20:38

Wypadek w Świętokrzyskim. Droga krajowa już odblokowana

W miejscowości Belno zablokowana jest droga krajowa nr 74, na której doszło do potrącenia pieszego przez busa.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Redos/Reporter)

*Droga krajowa nr 74, która była zablokowana po wypadku w miejscowości Belno (Świętokrzyskie), jest już przejezdna. W sobotę wieczorem doszło tam do śmiertelnego potrącenia pieszego. *

aktualizacja: 22:15

Około godz. 19 kierujący busem 69-letni mężczyzna potrącił 89-latka idącego poboczem. Mimo reanimacji prowadzonej na miejscu wypadku mężczyzna zmarł. Kierowca zastał zatrzymany przez policję.

W całym województwie świętokrzyskim na drogach panują bardzo trudne warunki jazdy. Pada marznący deszcz, nawet główne trasy regionu są oblodzone._ - Apelujemy o zachowanie ostrożności, szczególnie w tych miejscach, gdzie nie ma chodników i pieszy poruszają się po poboczach _ - powiedział rzecznik świętokrzyskiej policji Grzegorz Dudek.

Czytaj więcej w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/107/t74859.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/wypadek;busa;przewozacego;dzieci;jedna;osoba;nie;zyje,104,0,1265768.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Wypadek busa z dziećmi. Zginęła dziewczynka W miejscowości Studzieniec pod Sierpcem (Mazowieckie) na drodze krajowej nr 10 Toruń-Warszawa doszło w sobotę do wypadku busa przewożącego około 20 dzieci.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/80/t241488.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/pijany;kierowca;staranowal;przystanek;sa;ranni,209,0,1265361.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Pijany kierowca staranował przystanek. Są ranni Do wypadku doszło w Łodzi. Policja zatrzymała dwóch mężczyzn jadących samochodem.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/72/t87624.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/autostrada;juz;przejezdna;dachowal;samochod,4,0,1265156.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Autostrada już przejezdna. Dachował samochód Zginęła jedna osoba, a trzy zostały ranne. Ruch do stolicy był zablokowany, tworzył się ogromny korek.
Tagi: wypadki drogowe, wiadmomości, kraj, gospodarka
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz