Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Zabójca na Przystanku Woodstock. Zatrzymany

0
Podziel się:

Jest podejrzewany o zabójstwo 39-latki w Gdyni. Policja zatrzymała
go dziś rano w Kostrzynie nad Odrą. Był na Przystanku Woodstock - poinformował rzecznik policji.

Zabójca na Przystanku Woodstock. Zatrzymany
(Rafalolechowski/Dreamstime)

Jest podejrzewany o zabójstwo 39-latki w Gdyni. Policja zatrzymała** go dziś rano w Kostrzynie nad Odrą. Był na Przystanku Woodstock - **poinformował rzecznik lubuskiej policji Sławomir Konieczny.

Jak poinformował Sławomir Guz z gdyńskiej komendy, mężczyzna zostanie przewieziony do Gdyni. Będzie wstępnie przesłuchany przez policję, a potem przekazany prokuraturze. Śledczy, jeśli uznają to za uzasadnione, przedstawią mu zarzuty oraz wystąpią o tymczasowy areszt.

Do zabójstwa doszło we wtorek wieczorem. Do 39-letniej kobiety idącej z mężem ul. Widną na osiedlu Witomino w Gdyni podbiegł mężczyzna i zadał jej cios nożem w okolice serca. Mimo natychmiastowej pomocy kobieta zmarła.

Czytaj więcej w Money.pl
Szaleństwo na Woodstock. Oto co się dzieje Nawet 350 tysięcy ludzi może już być w Kostrzynie nad Odrą. Za nami pierwszy dzień XVIII Przystanku Woodstock.
Przystanek Woodstock startuje już dzisiaj Bądź eko! To jedno z głównych przesłań festiwalu Jurka Owsiaka, który wyrósł na legendzie dzieci kwiatów i Woodstocku. Wielu dotrze więc na niego ekologicznie - przybiegną i przyjadą na rowerze.
Komorowski jedzie na Woodstock. Razem z... Przystanek Woodstock odbędzie się w dniach 2-4 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą.
kraj
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)