Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Zderzenie busów w Małopolsce. Zablokowana droga do Nowego Sącza

0
Podziel się

W zderzeniu dwóch busów - zginęły 3 osoby, a 9 zostało rannych.

Zderzenie busów w Małopolsce. Zablokowana droga do Nowego Sącza
(Redos/Reporter)
bEpBmZud

Tragiczny wypadek na drodze krajowej numer 75 w Małopolsce. Na trasie z Brzeska do Nowego Sącza w miejscowości Gnojnik w zderzeniu dwóch busów - zginęły trzy osoby, a 10 zostało rannych.
Aktualizacja 20:18

Droga krajowa numer 75 w miejscu wypadku jest zablokowana, utrudnienia potrwają około 3 godzin. W akcji bierze siedem jednostek straży pożarnej i helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Jak poinformował komendant powiatowy policji w Brzesku insp. Roman Gurgul, ofiary śmiertelne to pasażerowie busa, którym podróżowało w sumie 10 osób. Prawdopodobnie wypadły one z pojazdu w trakcie dachowania i zostały przez niego przygniecione.

bEpBmZuf

Do wypadku doszło, kiedy wyjeżdżający z drogi podporządkowanej osobowy volkswagen golf wymusił pierwszeństwo na nadjeżdżającym drogą krajową busie mercedes sprinter. Kierowca tego pojazdu chcąc uniknąć zderzenia ostro skręcił w stronę pobocza, otarł się o golfa i nadjeżdżającego z naprzeciwka dostawczego volkswagena. W wyniku tego bus przewrócił się i dachował.

Policja wyznaczyła objazdy przez Wojnicz lub Tymową i Nowy Wiśnicz.

Czytaj więcej w Money.pl
Lublin: Policjant zginął w wypadku drogowym Policjant drogówki jechał motocyklem. Uderzył w wyjeżdżającą z zatoczki taksówkę.
Jak przyśpieszyć likwidację szkody z OC? Czasami, mimo iż jeździmy ostrożnie, ktoś inny uderzy w nasz samochód. Wówczas czeka nas likwidacja szkody z OC właściciela samochodu, który w nas wjechał.
Zderzenie tramwajów na Woli. Dwie osoby ranne Przejezdne jest już skrzyżowanie Al. Solidarności i ul. Okopowej w Warszawie, gdzie dzisiaj po południu doszło do poważnych utrudnień.
bEpBmZuG
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)