Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
pogotowie
07.04.2014 11:00

Zderzenie dwóch tramwajów - kilkanaście osób poszkodowanych

Przejazd jest zablokowany. Tworzą się korki.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Grzegorz Michałowski)

1/5

fot: PAP/Grzegorz Michałowski
- _ Kilkanaście osób zostało poszkodowanych w wyniku zderzenia dwóch tramwajów w Łodzi _ - poinformował rzecznik strażaków Arkadiusz Makowski.

Do zderzenia doszło około godz. 10 na rondzie u zbiegu al. Włókniarzy i ul. Limanowskiego. Jak powiedział Makowski, ze wstępnych informacji wynika, że jeden tramwaj wjechał w drugi pojazd jadący w tym samym kierunku.

Poszkodowanych zostało 16 osób. Przejazd jest zablokowany. Tworzą się korki.

Czytaj więcej w Money.pl
Strzelanina w Warszawie. Ranny policjant Do strzelaniny doszło podczas interwencji w jednym z mieszkań na warszawskim Gocławiu. Napastnik zabarykadował się w domu.
Czołowe zderzenie cysterny z karetką pogotowia Ranny kierowca tira trafił do szpitala. Strażacy wydobywają osoby, które były w karetce. Nieprzejezdna jest droga krajowa nr 5 w okolicach Prusic na Dolnym Śląsku.
Kradli sprzęt łączności z karetek Obsługujące mieszkańców tego miasta pojazdy zostały w ten sposób unieruchomione. Pogotowie natychmiast podstawiło tam zastępcze samochody.
2,5-letnia Dominika zmarła z winy lekarzy? Dziewczynka trafiła w stanie krytycznym do szpitala im. Konopnickiej w Łodzi. Karetka przyjechała dopiero za drugim razem.
Tagi: pogotowie, wiadmomości, kraj, gospodarka
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz