Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

To Się Liczy: Czy przed nami kolejny globalny kryzys?

0
Podziel się:

Niemiecki minister finansów ostrzega: przed nami kolejna bańka finansowa. Do tego problemy na chińskiej giełdzie, pytanie o solidarność Unii Europejskiej w kwestii migrantów, Katalonia czyli zrywy niepodległościowe. W To się Liczy Piotr Kuczyński, główny analityk DI Xelion oraz Robert Zmiejko, Szkoła Główna Handlowa szukają odpowiedzi na pytanie: czy czeka nas nowy globalny kryzys?

To Się Liczy: Czy przed nami kolejny globalny kryzys?
(PAP/EPA)

Niemiecki minister finansów ostrzega: przed nami kolejna bańka finansowa. Polityk przekonuje, że powinniśmy wyciągnąć lekcję z ostatniego kryzysu, lecz wielu ekspertów wątpi, czy tak się faktycznie dzieje. Najlepszy przykład to Polska.

Ostrzeżenie niemieckiego ministra to nie jedyny głos w tej sprawie. Do tego dochodzą kwestie związane z kłopotami chińskiej giełdy, ustawicznie powracające pytanie o solidarność Unii Europejskiej w kwestii migrantów i o to, czy unijne budżety poszczególnych krajów wytrzymają wydatki na ten cel. W globalne niepokoje wpisują się także zrywy niepodległościowe, Hiszpania ma duże powody do niepokoju, biorąc pod uwagę olbrzymi wkład Katalończyków w hiszpańską gospodarkę.

W "To Się Liczy" Piotr Kuczyński, główny analityk DI Xelion, oraz Robert Zmiejko ze Szkoły Głównej Handlowej szukają odpowiedzi na pytanie: czy czeka nas nowy globalny kryzys?

Zobacz także: Zobacz całą rozmowę Joanny Skrzypiec:
wydarzenie
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)