Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Trudne pytanie do premiera. Obiecał pomoc

W czasie piątkowej konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki usłyszał zaskakujące pytanie o jedną z firm na Śląsku, której właściciel, przytłoczony kryzysem, popełnił samobójstwo. "Proszę o dokładne dane, obiecuję pomoc" - odpowiedział.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP)
Mateusz Morawiecki obiecał pomoc firmie ze Śląska.

W czasie konferencji prasowej, zorganizowanej przy okazji wizyty premiera na śląsku, Mateusz Morawiecki mówił przede wszystkim o tarczy antykryzysowej i wsparcia dla lokalnych firm.

Obecna na konferencji lokalna dziennikarka opowiedziała historię przedsiębiorstwa, które z dnia na dzień straciło 99 przychodów.

Firma, jak mówiła dziennikarka, była "dzieckiem właściciela". Mężczyzna nie chciał zwalniać pracowników. Firma jednak upadła, a jej właściciel popełnił samobójstwo.

Profesjonalna bankowość na miarę XXI wieku: profil zaufany

Premier choć zaskoczony, poprosił o szczegóły i obiecał wsparcie.

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: śląsk, tarcza antykryzysowa, koronawirus, gospodarka, wiadomości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
22-05-2020

TomTak, tak, panie Krzywogęby. Ciągłe machanie łapkami i serwilizm względem górników aby broń Boże nie przyjechali do Warszawy tutaj nie wystarczy

22-05-2020

eraTak wygląda rzeczywistość Tarczy .????

22-05-2020

11zasiłek pogrzebowy?

Rozwiń komentarze (738)