Trwa ładowanie...
bEhLXMXV

Notowania

Przejdź na

Ukryte koszty koronawirusa. "To nie są liczby, to historie osób, które odchodzą"

Do "narodowej kwarantanny" może dojść w ciągu dwóch tygodni - potwierdza wyliczenia money.pl minister zdrowia Adam Niedzielski. Temat dalszych obostrzeń to jeden z najgorętszych obecnie w Polsce. Dużo mniej mówi się za to o ukrytych kosztach pandemii. M.in. o tym, że bijemy wieloletnie rekordy pod względem wydawanych aktów zgonów. - To nie są liczby, to są historie prawdziwych osób, które od nas odchodzą - zwracał uwagę minister zdrowia. - Cały czas apeluję, że żebyśmy kiedyś mogli spędzać czas razem, teraz musimy spędzać go osobno. Mam nadzieję, że to przemawia do nas wszystkich - dodał.

05-11-2020
Tagi:
121 reakcji
12
63
46
Podziel się
Komentarze (46)
zobacz więcej komentarzy (46)
bEhLXMYh
KOMENTARZE
(46)
Sebastian
7 miesięcy temu
KONIEC PROPAGANDY MEDIALNEJ PSEUDU COVID ! CZAS POKAZAĆ PRAWDĘ, SZPITAL ZAKŻNY W GDAŃSKU SWIECI PUSTKAMI , PO ZA PACJENTAMI KTÓRZY LECZĄ SIĘ NA TRADYCYJNE CHOROBY. AKADEMIA MEDYCZNA W GDAŃSKU PUSTA. GDZIE TE KARETKI KTÓRE STOJĄ W KOLEJKACH NA PODJAZDACH! MEDIA,RZĄD, I INNE ORGANY ZROBIŁY Z LUDZI NIEWOLNIKÓW CZEGOŚ CO NIEISTNIEJE. . A CHEJTUJĄ CI CO PRACUJĄ DLA RZĄDU. HAKER KACZYNSKIEGIO ZA TYM STOI!
piotrR
8 miesięcy temu
Proszę o debatę ekspertów, jest parę leków które by pomogły w leczeniu covid19 np. Remdesivir, Amantadyna ale lepiej zaraz grozić lekarzom i stawiać ich przed izbą lekarską. Komunizm. Nadzieja w MEDIACH obudźcie się bo Rewolucja zjada swoje dzieci więc i wy spadniecie ze swoich wygodnych stołków.
OBURZONA
8 miesięcy temu
nie mogli zdusic stajkow wiec ruszyli z klamstwami o horendarnych zarazonych. Dlaczego Czesi oglaszaja malejace tendencje. A u nas pan Czarnek chce wychowywac mlodziez na swoja chora modle .To sie Polska doczekala rzadow, po takiej hlubnej i heroicznej przeszlosci. Pan Morawiecki juz tak przesiakl klamstwami swojego szefa, ze nie ma zadnych skrupulow. Wstyd mlody czlowieku, przeciez ty masz dzieci. Co im powiesz,jak zrozumieja, jakiego maja ojca. Zejdzcie wreszcie na ziemie ,bo i tak nie pokonacie NaRODU. mY JESTESMY POLAKAMI, CZY TO WAM SIE PODOBA, CZY NIE
bEhLXMYz
Alek
8 miesięcy temu
Trzeba ogłosić wybory to zaraz krzywa zachorowań spadnie. Ludzie umierają zawsze najwięcej w październik listopad i na wiosnę. Teraz jest tylko covid reszta chorób nie istnieje.
covid-19
8 miesięcy temu
brawo koalicja dalej namawiajcie do pochodów i demonstracji
...
Następna strona