Notowania

wielka brytania
22.04.2011 18:42

Smog na Wyspami. Lepiej nie ćwiczyć?

Brytyjskie władze apelują, aby osoby starsze i cierpiące na dolegliwości układu oddechowego były szczególnie ostrożne.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Nickolaykhoroshkov/Dreamstime)

Z powodu unoszącego się nad częścią Wielkiej Brytanii smogu ministerstwo środowisko wydało zalecenie, by w czasie całego wielkanocnego weekendu unikać popołudniami aktywności fizycznej na świeżym powietrzu.

Z powodu bardzo dobrej słonecznej pogody, braku opadów i wiatru, mgła zawierająca zanieczyszczenia spowija przede wszystkim Anglię i Walię. Wyjątkowo dobra pogoda zachęciła mieszkańców Wielkiej Brytanii, gdzie piątek był dniem wolnym, do wyjazdów i spędzania czasu na powietrzu.

Brytyjskie władze apelują, aby osoby starsze, cierpiące na astmę i inne dolegliwości układu oddechowego były szczególnie ostrożne i konsultowały się z lekarzem w razie nasilenia objawów.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/170/t75178.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/smog;nie;daje;oddychac;wladze;oglaszaja;dzien;wolny,199,0,715719.html) Smog nie daje oddychać. Władze ogłaszają dzień wolny Władze Iranu jutro dają wolne mieszkańcom Teheranu.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/22/t103190.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/pozary;w;rosji;powoli;ustepuja;-;wiecej;gasza;niz;wybucha,97,0,652897.html) Pożary w Rosji powoli ustępują - więcej gaszą niż wybucha Dziś na terytorium Federacji Rosyjskiej szalały 554 pożary.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/52/t21812.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/zakaz;jazdy;nie;pomogl;smog;nad;pekinem,105,0,357993.html) Zakaz jazdy nie pomógł. Smog nad Pekinem Środki powzięte, by oczyścić atmosferę nic nie dały. Ale chińskie media uspakajają, że to tylko mgła.
Tagi: wielka brytania, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, unia, gospodarka polska, fundusze unijne, gospodarka światowa
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz