Notowania

Ursus gotowy odsprzedać część biznesu. Wstępny list intencyjny podpisany

Za Ursusem ciężkie miesiące. Firma stara się wyprowadzić swoje finanse na prostą. Elementem tych działań może być odsprzedanie części działalności.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Materiały prasowe)
(Fot: Ursus)

W czerwcu kiepskie wieści spadły na autobusowy odłam firmy - Ursus Bus. Narodowe Centrum Badań i Rozwoju wykluczyło konsorcjum i odrzuciło jego ofertę w postępowaniu o udzielnie zamówienia publicznego. Chodzi o opracowanie i dostawę wzoru innowacyjnych pojazdów bezemisyjnego transportu publicznego.

Firma stara się jednak racjonalizować biznes. Elementem tego planu może być sprzedaż działalności w Dobrym Mieście. W tym celu Ursus podpisał wstępny i niewiążący list intencyjny Alamo Group Europe Ltd.

Obejrzyj: Kontrowersyjny podatek powraca. "Polacy się go boją, bo ma istotne minusy"

"Wstępnie przyjęto, iż transakcja będzie dotyczyła sprzedaży nieruchomości, zapasów, praw własności intelektualnej związanych z dobromiejskimi wyrobami oraz innych istotnych elementów będących integralną częścią działalności prowadzonej w Dywizji w Dobrym Mieście" - napisano w komunikacie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
12-06-2019

Dojna ZmianaTo tak wygląda to pisowskie odrodzenie Polskiego przemysłu i wstawanie z kolan

12-06-2019

DaveCo wy piszecie..... sprzeczne informacje jedna goni drugą! Ktoś to w ogóle redaguje ? "Ursus wygrał przetarg za trzy miliardy zł. Kurs … Czytaj całość

12-06-2019

PolakRok temu Pisowska propaganda ''trąbiła' o sukcesie sprzedaży setek Ursusów do Afryki... '

Rozwiń komentarze (12)