Trwa ładowanie...
bDIMgcbp

Notowania

Przejdź na

Wakacje 2020. Duże przetasowanie wśród najpopularniejszych kierunków

- W tym roku w Polsce królują mniejsze miejscowości. Dużym zaskoczeniem jest to, że króluje Polańczyk. W porównaniu z ubiegłym rokiem zainteresowanie tą miejscowością wzrosło aż o 430 proc. Nad drugim na liście najpopularniejszych miejscowości Zakopanem ma dużą przewagę. Dopiero za nimi są nadmorskie miejscowości, jak Sarbinowo i Łeba. Zwykle w lecie na pierwszym miejscu było Władysławowo. W tym roku jest dopiero szóste - mówiła w programie Newsroom WP Magda Kędzierska z serwisu Nocowanie.pl. - Wielkim zaskoczeniem jest to, jak duży wzrost zapytań dotyczy małych, podkarpackich, mazurskich czy bieszczadzkich miejscowości. Na przykład w przypadku miejscowości Ryn wzrost zainteresowania wynosi w porównaniu do ubiegłego roku aż 700 proc. - dodała.

86 reakcji
27
22
37
Podziel się
Komentarze (37)
03-07-2020
Zdumiony
Droga Redakcjo. Uprzejmie proszę o niewyciąganie wniosków nt. turystyki i kierunków wypoczynku obieranych przez społeczeństwo na podstawie wypowiedzi przedstawicieli...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (37)
bDIMgcbB
KOMENTARZE
(37)
Zdumiony
8 miesięcy temu
Droga Redakcjo. Uprzejmie proszę o niewyciąganie wniosków nt. turystyki i kierunków wypoczynku obieranych przez społeczeństwo na podstawie wypowiedzi przedstawicieli jakiegoś nieznanego portalu zajmującego się pośrednictwem w wynajmie noclegów. Są wielkie portale, wielokrotnie poważniejsze, ciekawe jakie mają opinie.
gość
8 miesięcy temu
Janusze,Grażyny,Dżesiki,Brajany,Papieżaki,Komary,ryby w gramach,grile i wódka na plaży,hektarowe parawany - to tylko niektóre z atrakcji
Gizd
8 miesięcy temu
Polańczyk powiadacie? A co tam takiego ciekawego??? Ano NIC. Oprócz kilku łódek, NIC. KOMPLETNIE NIC!!!
bDIMgcbT
Bezrobotny33
8 miesięcy temu
Narzekają że tak źle,a potem masowe wyjazdy ! Pandemia jeszcze trwa i będzie trwać długo,a druga fala przed nami. Smutny brak odpowiedzialności.spolecznej. Juz teraz państwowa służba zdrowia ma problemy a jak masowo zachorują renciści ,seniorzy,bezrobotni,czyli najsłabsi to ciekawe kto będzie ich leczyć.
Ja
8 miesięcy temu
Mamy dość Dudy. Żegnamy.
...
Następna strona