Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
MLG
|
aktualizacja

Walka z inflacją. "Koniec z Bizancjum, koniec z tym rozpasaniem"

Z przeprowadzonego przez Wirtualną Polskę badania wynika, że drugim, najbardziej palącym problemem dla Polek i Polaków jest walka z drożyzną i inflacją. Pojawiają się pytania, jaką politykę powinien prowadzić rząd w takiej sytuacji: czy utrzymywać i waloryzować świadczenia socjalne, czy wpływać na ceny, np. zamrażając ceny energii. Jakie są trzy najważniejsze kroki do pokonania wysokiej inflacji w Polsce? - zapytała się dziennikarka money.pl podczas Debaty Kobiet Wirtualnej Polski. Na to pytanie odpowiedziały przedstawicielki pięciu komitetów. Prawo i Sprawiedliwość nie odpowiedziało na zaproszenie do debaty. - My proponujemy całkowitą rewolucję PIT, kwotę wolną od podatku w wysokości 12-krotnego minimalnego wynagrodzenia, likwidację 15 podatków, likwidację drugiego progu podatkowego, likwidację podatku Belki, ulgę kredytową - mówiła Anna Bryłka z Konfederacji. - Program gospodarczy musi być zreformowany do tego, żeby na przyszłość zabezpieczał nas przed...

rozwiń
50
Podziel się:
KOMENTARZE
(50)
brak końca
2 miesiące temu
to nie kabaret, to zorganizowana grupa przestępcza. tvpis, prokuratura, milicja, trybunał na telefon, sądy, radio, episkopat, firmy i gazetki a la opajtek, .................. .
logiczny
2 miesiące temu
Ładne zdjęcie z 🕎 tłem tak "ono" działa 🧐☝️👍
logiczny
2 miesiące temu
🕎 konfa gwarantuje pewny zysk jak w banku...na lokacie oszczędnościowej !☝️🤣🤣🤣 🕎 zastępcze mają parcie na koryto + z kolegami od rządzącej kabały !🧐🤷‍♀️
zwierciadło
2 miesiące temu
Określenie "Walka z inflacją" to majstersztyk propagandowy. Ludzie są tak naiwni że uwierzyli iż inflacja to zjawisko samoistne, z którym trzeba permanentnie "walczyć". A prawda jest taka, że naturalnym procesem jest deflacja, czyli spadek cen - wynika to z postępu technicznego. Inflacja jest wywoływana celowo, przez emisję pieniądza bez pokrycia.
Tony b
2 miesiące temu
kraje zachodnie nie mają stóp procentowych ustalonych na poziomie 6 procent, a jednocześnie istnieje program, w którym rząd pozwala tysiącom osób na tanie pożyczanie w ramach kredytów hipotecznych o zmniejszonym rozmiarze. dodatkowo normalne kraje zachodnie nie zezwalają na tak zwane wakacje hipoteczne. tak, mamy 6-procentową stopę procentową, która rzekomo ma służyć walce z inflacją... ale jest to bezużyteczne, ponieważ nikt tak naprawdę jej nie płaci. tani kredyt, wakacje hipoteczne i coroczne podwyżki płacy minimalnej o co najmniej 10 proc.… sprawią, że inflacja przez wiele lat utrzyma się powyżej 2,5 proc.
...
Następna strona