Trwa ładowanie...
bDJJGRIR

Notowania

Przejdź na

Waloryzacja 500 plus? "Na dziś takich planów nie ma"

"Jeżeli w styczniu okaże się, że inflacja jest wyższa, niż waloryzacja, to świadczenia wzrosną. Co 3 lata przewidziane są okresy przeliczania świadczeń rodzinnych" – powiedział wiceminister rodziny Stanisław Szwed w programie Money. To się Liczy. "Oczywiście jeśli byłyby możliwości finansowe państwa, to można byłoby te okresy przyspieszać. Ale na dzisiaj takich planów nie ma". Na waloryzację świadczenia 500 plus, które z powodu inflacji w momencie wprowadzenia było warte więcej, niż dzisiaj, na razie nie ma co liczyć. "Środki, które przeznaczamy na program, są znaczne i chcemy je utrzymać" – powiedział Szwed. "Myślę, że po okresie pandemii, gdy gospodarka będzie na normalnych obrotach, będzie można rozpocząć dyskusję o tym, jak tymi środkami dysponować".

51 reakcji
7
28
16
Podziel się
Komentarze (16)
27-11-2020
dzidziuś500zł i 300zł a są dzieci bez dostępu do internetu, bez laptopa i smartfona. Czy nie ma kontroli na co te pieniadze idą bo na dzieci to na pewno nie
zobacz więcej komentarzy (16)
bDJJGRJd
KOMENTARZE
(16)
dzidziuś
3 miesiące temu
500zł i 300zł a są dzieci bez dostępu do internetu, bez laptopa i smartfona. Czy nie ma kontroli na co te pieniadze idą bo na dzieci to na pewno nie
mieszkaniec z...
3 miesiące temu
Szwagrostwo bardzo narzekają. Mają teraz tylko 10 dzieci z czego tylko 4 jest normalne, a reszta jest ułomna. Dwoje im umarło, jedno na wodogłowie, a drugie na rozszczepiony kręgosłup. Było by jeszcze tysiaka na miesiąc więcej jak mówi szwagier. Teraz to mamy dobrze i wcale nie musimy pracować jak inne cymbały. Widać że warto mieć dzieci ! Nareszcie jest koniec z kłopotami skąd by tu wziąść na codzienną flaszke. Szwagrostwo szczególnie posmakowali w Bialej Damie której są wielbicielami. Dzień bez flaszki to dzień stracony jak mówi szwagier, a i druga flaszka też nie zawadzi jak mówi szwagierka. Karmienie wszystkich członków rodziny jak mowi szwagierka kosztuje ok. 35-50 zlotych tygodniowo, a resztę kosztow ponosi MOPS. Codziennie zużywają 2 litry mleka, 2 rolki papieru toaletowego i wszystko co im wpadnie w ręce z okolicznych domów i ogrodów.
Ada
3 miesiące temu
Do ręki pijakom tyle kasy dawać zamiast dzieciom to kpina, ktoś to powinien kontrolować
bDJJGRJv
gość
3 miesiące temu
Absolutnie, kategorycznie NIE! Kto ma na to pracować?! NIE!
ZK590
3 miesiące temu
kolejne podatki i opłaty i dodruk pieniądza czyli produkowanie inflacji. TYLE mają do zaproponowania ludziom pracującym aby zakupić głosy obdarowanych w przyszłych wyborach.
...
Następna strona