Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
aktualizacja

WARS nakarmi medyków z Instytutu przy Szaserów. Trzeba sobie pomagać

1
Podziel się

Spółka WARS S.A. rozpoczęła dostawy obiadów dla lekarzy i pielęgniarek z Wojskowego Instytutu Medycznego przy ulicy Szaserów 128. Współpraca została rozpoczęta z inicjatywy WARS S.A.

WARS nakarmi medyków z Instytutu przy Szaserów. Trzeba sobie pomagać
(East News, Karol Makurat/REPORTER)
bEqBuQyJ

Informacja prasowa WARS S.A.

To kolejowa spółka skontaktowała się ze szpitalem z pytaniem, czy tego rodzaju wsparcie jest im potrzebne. Odpowiedź nadeszła równie szybko, że szpital chętnie skorzysta z takiej pomocy.
Obecnie zakres pomocy 45 posiłków dowożonych od poniedziałku do piątku. Termin dostawy jak liczba posiłków mogą zostać w każdej chwili zwiększone. Posiłki przygotowywane są przez kucharzy z zespołu WARS S.A.

To naturalne wsparcie

- Zdecydowaliśmy się wyjść inicjatywą wsparcia Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie, ponieważ uważamy, że w tak trudnej sytuacji powinniśmy pomóc tym, którzy dbają o nasze zdrowie. Z racji tego, że specjalizujemy się w usługach gastronomicznych naturalnym krokiem było zaoferowanie pomocy w tym właśnie zakresie. Mam nadzieję, że chociaż w taki sposób będziemy mogli dać siłę lekarzom i pielęgniarkom z Wojskowego Instytutu Medycznego – powiedział Artur Kowalczyk, prezes zarządu WARS S.A.

bEqBuQyL

WARS z tradycjami

WARS S.A. to firma z wieloletnią tradycją, która działa na rynku przewozów pasażerskich od 70 lat. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze pasażerów podróżujących pociągami pasażerskimi, jednak przez lata rozwinęła swoją działalność w innych obszarach.

W działalności spółki wyróżnione są następujące linie biznesowe: usługi hotelowe w wagonach sypialnych i z miejscami do leżenia, usługi gastronomiczne w pociągach, w tym: obsługa gastronomiczna podróżnych w wagonach restauracyjnych i barowych oraz wydzielonych miejscach gastronomicznych w składach zespolonych , serwowanie potraw z menu wagonu restauracyjnego lub barowego do przedziałów pasażerskich pociągów Express InterCity Premium (EIP - Pendolino), Express InterCity (EIC) i InterCity (IC), sprzedaż mobilna z „wózka mini-baru”, stacjonarna działalność gastronomiczna tj. kantyny.

bEqBuQyR

Obecnie WARS S.A. posiada cztery kantyny zlokalizowane w Warszawie, usługi cateringowe oraz usługa sprzątania.

Informacja prasowa WARS S.A.

bEqBuQzm
KOMENTARZE
(1)
Wioletta
rok temu
Tylko testy zróbcie i w kombinezonach to przygotowywujcie. To jest poważny szpital bo tam leczą profesjonalisci i profesorzy