Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wars
19.03.2020 17:13

WARS nakarmi medyków z Instytutu przy Szaserów. Trzeba sobie pomagać

Spółka WARS S.A. rozpoczęła dostawy obiadów dla lekarzy i pielęgniarek z Wojskowego Instytutu Medycznego przy ulicy Szaserów 128. Współpraca została rozpoczęta z inicjatywy WARS S.A.

Podziel się
Dodaj komentarz
(East News)
(Fot: Karol Makurat/REPORTER)

Informacja prasowa WARS S.A.

To kolejowa spółka skontaktowała się ze szpitalem z pytaniem, czy tego rodzaju wsparcie jest im potrzebne. Odpowiedź nadeszła równie szybko, że szpital chętnie skorzysta z takiej pomocy.
Obecnie zakres pomocy 45 posiłków dowożonych od poniedziałku do piątku. Termin dostawy jak liczba posiłków mogą zostać w każdej chwili zwiększone. Posiłki przygotowywane są przez kucharzy z zespołu WARS S.A.

To naturalne wsparcie

- Zdecydowaliśmy się wyjść inicjatywą wsparcia Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie, ponieważ uważamy, że w tak trudnej sytuacji powinniśmy pomóc tym, którzy dbają o nasze zdrowie. Z racji tego, że specjalizujemy się w usługach gastronomicznych naturalnym krokiem było zaoferowanie pomocy w tym właśnie zakresie. Mam nadzieję, że chociaż w taki sposób będziemy mogli dać siłę lekarzom i pielęgniarkom z Wojskowego Instytutu Medycznego – powiedział Artur Kowalczyk, prezes zarządu WARS S.A.

WARS z tradycjami

WARS S.A. to firma z wieloletnią tradycją, która działa na rynku przewozów pasażerskich od 70 lat. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze pasażerów podróżujących pociągami pasażerskimi, jednak przez lata rozwinęła swoją działalność w innych obszarach.

W działalności spółki wyróżnione są następujące linie biznesowe: usługi hotelowe w wagonach sypialnych i z miejscami do leżenia, usługi gastronomiczne w pociągach, w tym: obsługa gastronomiczna podróżnych w wagonach restauracyjnych i barowych oraz wydzielonych miejscach gastronomicznych w składach zespolonych , serwowanie potraw z menu wagonu restauracyjnego lub barowego do przedziałów pasażerskich pociągów Express InterCity Premium (EIP - Pendolino), Express InterCity (EIC) i InterCity (IC), sprzedaż mobilna z „wózka mini-baru”, stacjonarna działalność gastronomiczna tj. kantyny.

Obecnie WARS S.A. posiada cztery kantyny zlokalizowane w Warszawie, usługi cateringowe oraz usługa sprzątania.

Informacja prasowa WARS S.A.

Tagi: wars, wsparcie
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
20-03-2020

WiolettaTylko testy zróbcie i w kombinezonach to przygotowywujcie. To jest poważny szpital bo tam leczą profesjonalisci i profesorzy

Rozwiń komentarze (1)