Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

100 dni do EURO. Premier nie spotka się z kibicami

0
Podziel się:

W spotkaniu, któremu patronuje PiS, nie weźmie też udziału minister sportu.

100 dni do EURO. Premier nie spotka się z kibicami
(PAP/Radek Pietruszka)
bEEkfpxN

W spotkaniu, któremu patronuje Prawo i Sprawiedliwość, nie weźmie też udziału minister sportu.

Na spotkanie_ 100 dni do EURO - obywatele pytają o stan przygotowań _ zaproszono także ministrów transportu i spraw wewnętrznych oraz prezesów Narodowego Centrum Sportu i PL 2012. Dyskusja ma dotyczyć bezpieczeństwa, infrastruktury i stadionów. 100 dni przed EURO to według inicjatorów debaty moment, by zwrócić uwagę na niedociągnięcia i szybko na nie zareagować.

Premier uprzedził, że na spotkanie się nie wybiera - nie z politycznych powodów. - _ Nie jestem w stanie tak agendy zmieniać, ale myślę, że będzie jeszcze okazja. Ja jestem otwarty na tego typu spotkania, nawet jeśli gospodarzem, czy współorganizatorem jest partia opozycyjna _ - powiedział.

bEEkfpxP

POSŁUCHAJ DONALDA TUSKA:

Nie będzie też szefa sejmowej komisji sportu Ireneusza Rasia. Poseł będzie towarzyszył delegacji ukraińskich parlamentarzystów, którzy składają wizytę w Polsce.

Według zaproszenia organizatorami spotkania w Sejmie są _ organizacje samorządowe takie jak Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibiców, Fundacja Republikańska, Instytut Sobieskiego i Pilnujemy Euro 2012 _. Klub PiS sprawuje _ patronat _.

Czytaj w Money.pl
Kibice byli u Tuska. Jeszcze tam wrócą Bez przełomu zakończyło się spotkanie premiera z przedstawicielami stowarzyszeń kibiców.
PiS chce wprowadzić nowe zakazy dla kibiców Zakaz stadionowy na wszystkie mecze, zakaz zakrywania twarzy oraz zakaz noszenia maczet - proponuje PiS.
bEEkfpyq
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)