Notowania

Afera KNF. Kamiński, Ziobro i Morawiecki na tajnej naradzie u Kaczyńskiego

We wtorek wieczorem w siedzibie PiS spotkali się czołowi politycy rządu z prezesami Kaczyńskim. Za zamkniętymi drzwiami trwała narada m.in. z koordynatorem służb specjalnych, ministrem sprawiedliwość nadzorującym śledztwo KNF i premierem.

Podziel się
Dodaj komentarz
We wtorek wieczorem w siedzibie PiS spotkali się czołowi politycy rządu z prezesem Kaczyńskim.

We wtorek wieczorem w siedzibie PiS spotkali się czołowi politycy rządu z prezesem Kaczyńskim. Za zamkniętymi drzwiami trwała narada m.in. z koordynatorem służb specjalnych, ministrem sprawiedliwość nadzorującym śledztwo KNF i premierem.

Oficjalnie tematy związane z KNF nie były poruszane i mowa była o współpracy w sejmikach wojewódzkich – pisze "Fakt". Nieoficjalnie jeden z ważnych polityków PiS zdradził dziennikowi, że najważniejsze osoby w PiS muszą widzieć, na czym stoją sprawy z KNF, aby decydować, co dalej.

Politycy, którzy stawili się u Kaczyńskiego, raczej jednoznacznie wskazują, że afera KNF nie mogła nie pojawić się na tajnej naradzie.

Tylko w money.pl. P.o. szef KNF: Najbliższy plan to wzmocnienie Komisji:

Również w piątek w siedzibie PiS odbyła się tajna narada. W spotkaniu brali udział m.in. prezes PiS Jarosław Kaczyński, premier Mateusz Morawiecki i związani z partią eksperci ds. gospodarczych. Z nieoficjalnych informacji wynikało, że tematem rozmów była m.in. afera KNF.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Tagi: afera knf, kamiński, ziobro, morawiecki, wiadomości, gospodarka, najważniejsze, gospodarka polska
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
22-11-2018

pisiorekPISowski rząd kurdupla kaczyńskiego nie dotrwa kolejny raz do końca kadencji. mafioso jaro będzie siedział i za smoleńsk i zbrodnie przeciwko … Czytaj całość

22-11-2018

ElaNa złodzieju czapka gore !!!!!!!!!!!!

22-11-2018

POLAKWIADOMO .... ZŁODZIEJE !!!!!!!!!!!!!

Rozwiń komentarze (127)