Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Członek zarządu Agory rezygnuje. Karierę w firmie zaczynał prawie ćwierć wieku temu

5
Podziel się

Robert Musiał zrezygnował ze stanowiska członka zarządu. Powodem jego decyzji są przyczyny osobiste i inne plany zawodowe - poinformowała w piątek Agora w komunikacie.

Członek zarządu Agory rezygnuje. Karierę w firmie zaczynał prawie ćwierć wieku temu
(Maszewski/Reporter)
bEgTGKBN

Musiał był odpowiedzialny za segment Prasa (dzienniki i czasopisma) i piony Druk i Technologia. W zarządzie zasiadał od czerwca 2013 roku. Karierę w Agorze zaczynał w 1994 roku.

"Odpowiadał za dobór i wyszkolenie kadry, rozwój bazy poligraficznej, współtworzył projekty technologiczne nowopowstających drukarni w Agorze S.A. i Agorze Poligrafii Sp. z o.o" - czytamy w notce biograficznej, która nadal widnieje na stronie internetowej Agory.

"W latach 2005-2008 pełnił funkcję prezesa Polskiej Izby Druku. W maju 2005 roku został odznaczony przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - Brązowym Krzyżem Zasługi - za zasługi dla rozwoju poligrafii i ruchu wydawniczego, za osiągnięcia w pracy zawodowej i działalności społecznej" - czytamy dalej.

bEgTGKBP

Wcześniej w piątek Agora podała swoje wyniki finansowe za 2016 rok. Wynika z nich, że spółka rok zakończyła ze stratą rzędu 13,2 mln zł, ale czwarty kwartał daje nadzieję na polepszenie wyników w tym roku - spółka zanotowała w nim 10 mln zł zysku.

bEgTGKCq
giełda
wiadomości
KOMENTARZE
(5)
Sabina
4 lata temu
Polak 200 euro emerytury, Grek 1300 i gdzie tu sprawiedliwość, a ceny towarów i usług porównywalne, i gdzie my są jak mówił Marcin Daniec.
Ahmed Zogu kr...
4 lata temu
Szeol czeka..
toefl
4 lata temu
Głóss Cadyka solidnie zapracował na opinię o sobie
bEgTGKCr
kikis
4 lata temu
czekałem na te chwile od dwudziestu lat; największa żydowska gazeta dla Polaków ma ogromna straty; w 2016 straciła 13 mln; Soros nawet nie pomógł;
zx
4 lata temu
szczury uciekają z okrętu