Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Andrzej Duda w Radomiu: Zrobię wszystko, by plany gospodarcze były zrealizowane

8
Podziel się:

- Niech Radom tak jak był, (...) również i nadal będzie stolicą polskich robotników, stolicą pracy, stolicą codziennego trudu, który powinien być dobrze nagradzany - powiedział prezydent.

Andrzej Duda w Radomiu: Zrobię wszystko, by plany gospodarcze były zrealizowane
(PAP/Stanisław Rozpędzik)

- Zobowiązuję się, że uczynię wszystko i będę wspierał w tym rząd premier Beaty Szydło, aby plany gospodarcze, które zostały zarysowane, były zrealizowane - zadeklarował prezydent Andrzej Duda w sobotę podczas obchodów rocznicy Wydarzeń Radomskich 1976 roku.

- Wreszcie w Polsce - jak przekonywał Duda - zostanie wprowadzona zasada zrównoważonego rozwoju, dbania o to aby państwo rozwijało się w sposób równomierny, o to aby podstawowe prawa obywatelskie - jak prawo do wyboru miejsca zamieszkania, prawo do wyboru miejsca pracy - były naprawdę realizowane, a nie tylko na papierze. O to właśnie będziemy dbali - powiedział prezydent.

- Jako prezydent Rzeczypospolitej zobowiązuję się, że będę czynił wszystko i będę wspierał w tym polski rząd premier Beaty Szydło, aby te plany gospodarcze, które zostały zarysowane, były zrealizowane - zaznaczył Duda. - Aby zasada zrównoważonego rozwoju, aby zasada sprawiedliwego dzielenia dóbr i funduszy na inwestycje państwowe, była wcielana w życie - dodał.

- Niech Radom tak jak był, (...) również i nadal będzie stolicą polskich robotników, stolicą pracy, stolicą codziennego trudu, który powinien być dobrze nagradzany - konkludował.

kraj
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(8)
Ala
6 lat temu
Panie Prezydencie a co z podpisaną ustawą wyrażającą zgodę na wprowadzenie modyfikowanego ziarna do obrotu w Polsce? Jeszcze nie tak dawno zarzekaliście się , że do rolnictwa nie wprowadzicie modyfikowanej produkcji? W perspektywie długoterminowej niszczycie eksport żywności. Kto to badziewie kupi?
Krzysztof137
6 lat temu
[QUOTE] uczynię wszystko i będę wspierał w tym rząd premier Beaty Szydło, aby plany gospodarcze, które zostały zarysowane, były zrealizowane [/QUOTE] No, tylko, że rząd pani Beaty zaraz upadnie, to słabe to zaklęcie złotoustego czarodzieja...
zwt
6 lat temu
Panie Duda, po pierwsze nie ma czego popierać bo planu nie ma, to tylko jakieś luźne obietnice, gada pan bzdety, proponuję na początek zwracać większa uwagę na to co pan podpisuje. Pańskie deklaracje najlepiej proszę wieszać u siebie nad łóżkiem.
103545
6 lat temu
Kabaret Duda gra dalej. Ale poziom kabaretu słabiutki. Żenada. Alle jaja.
mm
6 lat temu
"... uczynię wszystko i będę wspierał... "- i w kółko to samo, więcej jazzu Panie Prezydencie,słownik języka polskiego jest bogaty, znacznie bogatszy ....