Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
praca
31.01.2018 18:11

Już oficjalnie: Streżyńska wraca do biznesu. Jest komunikat

Była minister cyfryzacji, Anna Streżyńska będzie zajmować się usługami w sferze technologii informacyjnych i komunikacyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem blockchainu.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Stefan Maszewski/REPORTER)
Po raz pierwszy o swoich planach była minister poinformowała w rozmowie z money.pl

Szczegóły na temat nowego projektu Streżyńskiej zawiera specjalny komunikat jej nowej firmy MC2 Solutions. Wiadomością była minister podzieliła się na Twitterze.

Oficjalny komunikat o MC2Solutions, spółce którą zalożyliśmy z @ViktorWanli @ArekSzczebiot #RobertKalbarczyk https://t.co/dKflYLPLCw

-- Anna Strezynska (@AnnaStrezynska) 31 stycznia 2018

MC2 Solutions ma być hubem dla inwestorów zainteresowanych blockchainem i smart technologies. Oprócz wdrażania konkretnych rozwiązań technologicznych będzie oferować także szkolenia, certyfikację czy organizować międzynarodowe konferencje promujące nowe technologie.

*Wystarczyło jedno zdanie i przyszłość polskiej kryptowaluty wisi na włosku. Zobacz wideo: *

W firmie Streżyńska będzie pełnić funkcję prezesa. Jej wspólnikami są Viktor Romaniuk Wanli, właściciel Kinguin.net, czyli jednej z największych na świecie platform wymiany dóbr cyfrowych oraz Robert Kalbarczyk, doradca Streżyńskiej z Ministerstwa Cyfryzacji. - Misją MC² Solutions będzie ułatwienie przedsiębiorcom skorzystania z potencjału blockchain. Nasz zespół złożony jest z jednych z najlepszych ekspertów i pionierów w branży ICT w Europie. Jesteśmy nastawieni na działalność międzynarodową, ponieważ naczelną ideą blockchain jest brak granic: dla technologii, dla handlu, dla innowacji – stwierdza w komunikacie Streżyńska.

- Tworzę zespół na bazie ludzi, którzy odeszli z ministerstwa wraz ze mną. Włożyliśmy w poprzednią pracę kawał życia. Kochaliśmy to, co robiliśmy w resorcie. Więc postanowiliśmy naprawdę nadać taką nazwę tylko z sentymentu. To nasz rodowód - miejsce, gdzie staliśmy się zespołem i przyjęliśmy kluczowe dla nas wartości – powiedziała była minister w wywiadzie dla money.pl, w którym ujawniła, że wraca do biznesu.

Tagi: praca, anna streżyńska, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
31-01-2018

Baloundurne pisy pozbyły się fachowej osoby bo dla przydupasów i"misiewiczów" zabrakło stanowisk. precz z kaczyzmem!

31-01-2018

Znam toPani Aniu z PiSiego i Kaczego Łajna można się otrząsnoć tylko Smrud Pozostaje

31-01-2018

kikiŻyczę Pani wszystkiego najlepszego. Też jestem przeciwna partiom politycznym i nie zapiałabym się nigdzie.

Rozwiń komentarze (13)