Notowania

Auto dostawcze na minuty. CityBee wjeżdża do Warszawy z nową ofertą

Od poniedziałku w Warszawie dostępne są auta dostawcze do wypożyczenia na minuty. Firma CityBee, która wystartowała z usługą, na razie zaparkowała na ulicach stolicy 18 fiatów ducato. Ale w przyszłości pojazdów ma być więcej.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Arkadiusz Ziolek East News)
Na razie w Warszawie pojawiło się 18 samochodów dostawczych na minuty od CityBee, ale ma ich być więcej

CityBee ma już w Warszawie tysiąc samochodów osobowych do wypożyczenia na minuty, ale teraz chce powiększyć ofertę o auta dostawcze. Na razie tylko w stolicy. W zależności od zapotrzebowania, w Warszawie może pojawić się w sumie kilkadziesiąt takich pojazdów.

Jeszcze w październiku spółka zapowiada start usługi w dwóch innych dużych polskich miastach, a do końca tego roku w kilku kolejnych.

*Zobacz też: Katowice będą liderem elektromobilności. Już wkrótce powstanie 30 stacji ładowania aut elektrycznych *

- Od jakiegoś czasu obserwujemy rozwój carsharingu w Polsce i wykorzystując pozytywne doświadczenia z rynku litewskiego jako pierwsi na taką skalę zdecydowaliśmy się uruchomić usługę wynajmu samochodów dostawczych na minuty - mówi Bogdan Marszałek, Country Manager CityBee Polska.

Zgodnie z cennikiem za pierwsze przejechane 50 km nie są naliczane opłaty, a stawki za czas użytkowania są zróżnicowane w zależności od długości wynajmu i wynoszą: 0,99 zł za minutę, 49 zł za godzinę, 219 zł za dzień lub 1299 zł za tydzień. Paliwo, ubezpieczenie i inne koszty techniczne są już wliczone w cenę.

Ze względu na duże rozmiary dostawczaki CityBee będą dostępne w wyznaczonych strefach, gdzie zaparkowanie 6-metrowego fiata ducato nie sprawi problemu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez * *dziejesie.wp.pl

Tagi: carsharing, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
08-10-2018

m-53" 1299 zł za tydzień. Paliwo, ubezpieczenie i inne koszty techniczne są już wliczone w cenę" Świetnie, biorę :) W ciągu tygodnia bez problemu i … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (1)