Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Awaria na kolei. Pociągi omijają przystanki

0
Podziel się:

- Tory podmiejskie zostały całkowicie wyłączone z ruchu - poinformowała rzeczniczka przewoźnika.

Awaria na kolei. Pociągi omijają przystanki
(pkp.pl)

Nawet godzinę opóźnienia mogą mieć pociągi dojeżdżające do Warszawy od zachodu. Jest to spowodowane awarią zasilania sieci trakcyjnej na odcinku Warszawa Włochy - Pruszków - poinformowała rzeczniczka Kolei Mazowieckich Donata Nowakowska.

_ - Tory podmiejskie zostały całkowicie wyłączone z ruchu. Pociągi jeżdżą torami dalekobieżnymi z pominięciem przystanków Pruszków, Piastów, Warszawa Ursus i Warszawa Włochy _ - poinformowała rzeczniczka.

Jak wyjaśniła, pasażerowie z biletami Kolei Mazowieckich mogą na trasie Warszawa Zachodnia - Pruszków korzystać z pociągów WKD.

Z powodu awarii na trasie utknęły dwa pociągi Kolei Mazowieckich - jeden relacji Warszawa Zachodnia - Grodzisk Mazowiecki w Piastowie, a drugi z Warszawy Wschodniej do Skierniewic w Pruszkowie. Pasażerowie otrzymają wodę mineralną, a składy zostaną odholowane przez lokomotywy spalinowe.

Rzeczniczka wyraziła nadzieję, że do popołudniowego szczytu komunikacyjnego sytuacja wróci do normy, jednak będzie to zależało od tego, jak szybko kolejarze uporają się z awarią.

Czytaj więcej w Money.pl
Sto dodatkowych połączeń kolejowych Przewozy Regionalne uruchomiły sto dodatkowych połączeń kolejowych, które mają zapewnić sprawny i szybki transport uczestników na XIX Przystanek Woodstock.
PKP PLK gotowe na remont torów do Balic Spółka chce jak najszybciej podpisać umowę z włoską firmą Astaldi S.p.A., która wygrała przetarg na modernizację połączenia kolejowego z Krakowa do lotniska Kraków-Balice.
PKP Cargo na GPW pod koniec roku? Jeśli przewoźnik trafi na warszawski parkiet, będzie największą spółką z tej branży notowaną na europejskich giełdach.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)