Notowania

wiadomości
13.03.2011 06:38

Berlusconi: Jestem spontanicznym fanfaronem

Premier Włoch wytłumaczył się z pocałowania ręki Muammara Kaddafiego.

Podziel się
Dodaj komentarz
(ec.europa.eu)

Premier Włoch Silvio Berlusconi po raz pierwszy wytłumaczył się z pocałowania ręki przywódcy Libii Muammara Kaddafiego. W wywiadzie prasowym powiedział, że zrobił to, bo jest _ fanfaronem _.

- _ Mam silny charakter fanfarona, który czasem prowadzi mnie do zachowań spontanicznych i niezbyt zgodnych z konwenansami _ - powiedział szef rządu w rozmowie z pismem _ Gente _, wyjaśniając szeroko krytykowany przez jego przeciwników gest pocałowania Kaddafiego w rękę w marcu 2010 roku.

Dodał następnie: _ Nie przeczę, że byłem przyjacielem narodu libijskiego i jestem nim nadal _.

- _ Nie pozostaje nam nic innego, jak patrzeć na rozwój wydarzeń w przyszłości, mając nadzieję, że państwa południowego regionu Morza Śródziemnego nie wpadną w ręce islamskiego ekstremizmu, lecz będą w stanie położyć solidne fundamenty w pełni demokratycznych władz _ - podkreślił Berlusconi.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/71/t113223.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/prawo-na-lewo/artykul/berlusconi;juz;z;zebem;czy;pojdzie;do;sadu,80,0,790096.html) Berlusconi już z zębem. Czy pójdzie do sądu? Premier Włoch wstawił sobie ząb wybity po uderzeniu miniaturą katedry przez niezrównoważonego mężczyznę w Mediolanie.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/142/t135054.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/unia-europejska/wiadomosci/artykul/wlosi;na;ulicach;100;miast;bronia;konstytucji,125,0,792957.html) Włosi na ulicach 100 miast. Bronią konstytucji Protesty zorganizowali przeciwnicy rządu Silvio Berlusconiego.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/245/t47093.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/berlusconi;nie;przyszedl;do;sadu;byl;na;szczycie,104,0,792424.html) Berlusconi nie przyszedł do sądu. Był na szczycie Proces premiera Włoch odroczono do 21 marca. Bo ma czas tylko w poniedziałki.
Tagi: wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, gospodarka polska, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz