Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
oprac. Jacek Bereźnicki
|

Brakuje rąk do pracy. Pracownicy z Ukrainy nie wypełnią wakatów w polskiej gospodarce

71
Podziel się:

Sami pracownicy z Ukrainy nie wypełnią wakatów w polskiej gospodarce. Teraz pracowników ściągamy z Bengalu, z Nepalu i wielu innych miejsc

Brakuje rąk do pracy. Pracownicy z Ukrainy nie wypełnią wakatów w polskiej gospodarce

Nowa fala Ukraińców u granic Polski, a wciąż brakuje rąk do pracy. - Sami pracownicy z Ukrainy nie wypełnią wakatów w polskiej gospodarce. Teraz pracowników ściągamy z Bengalu, z Nepalu i wielu innych miejsc - powiedział w programie "Money. To się liczy" Piotr Adamczyk, ekspert rynku pracy.

rynek pracy
wiadomości
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(71)
Krystian
6 lat temu
[QUOTE] Brakuje rąk do pracy. [/QUOTE] Ilość rąk ma znaczenie, to się jakoś zaznacza? Zakładając, że brakuje 1000 rąk do pracy, potrzebne jest od 500 osób do 1000 w zależności czy pracuje 1 ręką lub 2.
Welcometohell
6 lat temu
żenada... za rok weźmiemy i arabów
Podatnik.
6 lat temu
W Olsztyńskich Firmach ochrony pracują rzekomo niepełnosprawni ! A ja się pytam jaki to niepełnosprawny Orzeczenie Umiarkowane Znaczne 02-P choroby psychiatryczne ! Prezes Firmy ochrony za takiego dostaje potężne pieniądze. Dam przykład pracownik rzekomo niepełnosprawny depresją , prawo jazdy , pracuje po 24 h na dobę przy monitorach , donosi na tych naprawdę niepełnosprawnych. Następny przykład Sławek orzeczenie Umiarkowane , zasiłek ZUS, praca na etat w Olsztyńskiej firmie ochrony na etat, praca na zlecenie w Markecie , trzy dochody , 360 godzin miesięcznie , czy zdrowy człowiek to wytrzyma. Tak to są zdrowe nawet bardzo zdrowe kobiety i chłopy ze Wsi. Patologia i skorumpowanie Olsztyńskich Orzeczników ZUS i urzędników z prostej czy Bema czy Dworcowej, jeszcze raz skorumpowana Patologia przestępców.
Kamila
6 lat temu
Ukraince to dziady
Kazimierz
6 lat temu
[QUOTE] Teraz pracowników ściągamy z Bengalu, z Nepalu i wielu innych miejsc [/QUOTE] Przecież to nie są katolicy -może nawet są wśród nich muzułmanie. Jeżeli tak, to sami sobie ściągamy terrorystów, morderców, nożowników i 'kogo tam jeszcze chcemy'. Jaki sens miało wojowanie przez 2 lata z Brukselą, żeby żadnych uchodźców nie przyjąć? Można było ich sobie wybrać i teraz mielibyśmy gotowych pracowników. Sami się pchali -a teraz trzeba ich po świecie szukać.
...
Następna strona