Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Były rzecznik Białego Domu: w Waszyngtonie są ludzie, którzy działają przeciw Donaldowi Trumpowi

Były rzecznik Białego Domu: w Waszyngtonie są ludzie, którzy działają przeciw Donaldowi Trumpowi

Fot. CNP/Polaris/East News

- W Waszyngtonie są ludzie, którzy działają przeciw Donaldowi Trumpowi - powiedział były rzecznik Białego Domu Anthony Scaramucci. Scaramucci, który został zwolniony zaledwie po 10 dniach sprawowania swej funkcji, stwierdził, że wie o osobach w administracji Trumpa, które chcą usunięcia prezydenta z urzędu.

- Prezydent nie jest reprezentantem klasy politycznej, ale z różnych powodów ludzie podjęli decyzję, że chcą go usunąć - powiedział Scaramucci w niedzielę w ABC News w pierwszym wywiadzie po swojej dymisji.

- Myślę, że są elementy w Waszyngtonie, wliczając w to sam Biały Dom, które niekoniecznie sprzyjają interesom prezydenta i jego agendzie - powiedział Scaramucci i stwierdził, że Trump "musi sprowadzić więcej lojalistów, by przeprowadzić swoją agendę".

Wideo: Trump: Korea Północna to starzec bez rozumu

Scaramucci, były finansista z Wall Street krytycznie odniósł się do wpływów, jakie w Białym Domu ma Steve Bannon i jego prawicowy portal Breitbart News.

Jak stwierdził Scaramucci, Trump powinien bardziej zwrócić się w stronę głównego nurtu polityki amerykańskiej i umiarkowanych polityków, aby przepchnąć swoją agendę legislacyjną.

Money.pl
Czytaj także
Polecane galerie
p.
2017-08-14 10:10
Prędzej czy później tak się stanie i poleci ze stanowiska.
Polka
2017-08-14 10:07
Ruda Śląska, jest to co chce mi powie, a jak nie będzie mnie w ogóle na żonę W sumie nie chce
OK
2017-08-14 09:54
Masoneria kwiczy i gryzie. Niebezpieczni ludzie.
Pokaż wszystkie komentarze (47)