Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

CBA zatrzymało Marka M. To "rekin warszawskich reprywatyzacji"

60
Podziel się

Mocne uderzenie służb w ramach walki z tzw. "dziką reprywatyzacją". Jak informuje poseł Marek Wąsik, zatrzymany został "rekin warszawskiej reprywatyzacji.

Marek M. wraz ze swoją matką odkupywał roszczenia do kamienic od spadkobierców pod przykrywką stowarzyszenia "Pokrzywdzeni".
Marek M. wraz ze swoją matką odkupywał roszczenia do kamienic od spadkobierców pod przykrywką stowarzyszenia "Pokrzywdzeni". (EAST NEWS)
bEhTvzeJ

Mocne uderzenie służb w ramach walki z tzw. "dziką reprywatyzację". Jak informuje poseł Maciej Wąsik, zatrzymany został Marek M., który ma zostać oskarżony o oszustwa.

Poseł Maciej Wąsik, który jest sekretarzem Kolegium do spraw Służb Specjalnych i zastępcą Mariusza Kamińskiego, poinformował o zatrzymaniu Marka M. na Twitterze.

bEhTvzeL

"CBA zatrzymało dziś Marka M. - rekina warszawskiej reprywatyzacji. Ma usłyszeć zarzuty w związku z oszustwami przy reprywatyzacji kamienic" - napisał poseł.

Zobacz także: Zobacz też: Jan Śpiewak: PiS i PO mają wspólne interesy w Warszawie

Kim jest Marek M.?

Marek M. często przywoływany jest w kontekście reprywatyzacji. Nazywany jest potocznie nie tylko "rekinem", ale także "handlarzem roszczeń".

bEhTvzeR

Wraz ze swoją matką odkupywał roszczenia do kamienic od spadkobierców pod przykrywką stowarzyszenia "Pokrzywdzeni".Marek M. odkupywał roszczenia od starszych ludzi, często za bardo małe pieniądze. Z roszczeniami chodził do sądu, który zwracał mu nieruchomości. Decyzję później pokazywał w ratuszu. I tym sposobem zostawał właścicielem wielu kamienic w Warszawie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bEhTvzfm
KOMENTARZE
(60)
BS
3 lata temu
Nadal jednak na wolności przebywa Hanna G. W. ,która to jest najważniejszą mocodawczynią w złodziejskim procederze ,, reprywatyzacji,, Warszawskich kamiennic.
Marek
3 lata temu
A co z tymi z Mopsu ?To tez Mafia!
Portsmouth
3 lata temu
Nie prosciej oddac te nieruchomosci spadkobiercom? Caly czas duda I pis podpieraja sie "zolnierzami wykletymi", to niech uszanuja ich idealy i uniewaznia dekrety bieruta i reforme rolna. A to dranie z pis wrzucili do jednego worka WiN i PKWN, bieruta I KPW
bEhTvzfn
sprawiedliwy
3 lata temu
W każdej afery zawsze mamy naszych uczciwych polityków którzy mają dobre serce dla oszustów ,dlaczego rząd pozwala na złe opinie o naszym rządzie dlaczego zawsze kryjecie i nie wyrzucacie ludzi tak zwanych zgniłe jabłko , ludzie przestali wam ufać i stracili szacunek dla was ,bo od 28 lat cały czas nas oszukujecie, kłamiecie zamiast uwalniać się kraj od tych ludzi to tylko zmieniacie im stołki jesteście hipokrytami myślącymi o sobie i swoich rodzinach ,a na końcu o własnym narodzie ,nie po to jest rząd, aby tylko mieć korzyści z polityki ,ale po to aby coś zrobić dobrego dla kraju i narodu , wasza praca nie należy do prac rentownych nie przynoś zysków tylko straty które naród kosztują miliardy ,jest was najwięcej ,nawet duże kraje nie pozwalają sobie na tylu połów ,ministrów czy pracowników rządowych ,inne kraje wolą pieniądze wydać na coś co poprawi funkcjonowanie kraju czy życie ludu ,ale wy wolicie brać dla siebie bo lud jak widać jest tylko do napełniania waszych kont ,dobry byt zapewniliście tylko sobie i po to była zmiana ustroju ,bo jak widać jesteście gorszymi politykami niż była komuna bardziej oszukujecie i okłamujecie naród wasza pomoc to tylko namiastka która pokrywa wasze bogactwo ,ale majątku i szczęścia nie da się zbudować krzywdą i pracą innych ,dzban z wodą nosi się do czasu, ale kiedyś się urwie i wy będziecie tą wodę zbierać ,płakać się chce że człowiek uwierzy w do dobro jakie miało być ,jest dobro i bogactwo ale tylko dla elity politycznej a nie dla ludu pracującego
męstwo
3 lata temu
[QUOTE] To "rekin warszawskich [/QUOTE] Ooooo ludzie! Jacy ci panowie odważni i sprawni jak harcerze! Złowili rekina!
...
Następna strona