Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

CI Games przesunął datę premiery nowego Snipera

6
Podziel się:

CI Games wykorzysta dodatkowy czas na maksymalne doszlifowanie i optymalizację produkcji

CI Games przesunął datę premiery nowego Snipera
(CI Games)
bEUlPdNN

CI Games wyznaczył nową datę premiery gry "Sniper: Ghost Warrior 3"- produkcja trafi do graczy na całym świecie 4 kwietnia 2017 roku. Wcześniej premierę planowano na 27 stycznia przyszłego roku.

"CI GamesGames wykorzysta dodatkowy czas na maksymalne doszlifowanie i optymalizację produkcji, która ukaże się równocześnie w wersji na komputery PC, Playstation 4 i Xbox One" - czytamy w komunikacie.

Spółka przypomina, że w ostatnich tygodniach CI Games prezentowała swoją produkcję graczom, dziennikarzom, a także inwestorom na wielu prezentacjach, m.in. przy okazji takich imprez jak TwitchCon, czy Warsaw Games Week. Gra dostawała bardzo dobre opinie, a studio zebrało wiele bardzo cennych uwag, a także słów zachęty.

bEUlPdNP

- To największy i najbardziej ambitny projekt, jaki kiedykolwiek realizowaliśmy w CI Games. Oczekiwania fanów są bardzo wysokie i musimy mieć pewność, że je zrealizujemy. Niestety, żeby to zapewnić potrzebujemy dodatkowych kilku miesięcy - powiedział prezes Marek Tymiński, cytowany w komunikacie.

Obecnie CI Games koncentruje się na optymalizacji gry, tak żeby zapewnić perfekcyjną i płynną rozgrywkę na platformach konsolowych. Dodatkowy czas pomoże też doszlifować grę, by w pełni spełnić oczekiwania graczy, podkreśla firma.

Notowania akcji CI Games na przestrzeni ostatnich 2 miesięcy

- To bardzo ambitny projekt. Chcemy zredefiniować zarówno markę 'Sniper: Ghost Warrior', ale także cały gatunek gier snajperskich. Reakcja fanów, którym pokazaliśmy grę, utwierdza nas w przekonaniu, że nasz projekt ma wielki potencjał - zarówno z punktu widzenia biznesowego, jak i artystycznego. Mimo to decyzja o przełożeniu premiery z pewnością nigdy nie jest łatwa - podkreślił Tymiński.

bEUlPdNV

Do tej pory na całym świecie sprzedano łącznie ponad 5,6 mln gier z serii "Sniper Ghost Warrior". Jak zaznacza spółka, najnowsza odsłona serii będzie najbardziej ambitnym podejściem do snajperskiej tematyki w historii CI Games. Akcja będzie się toczyć w otwartym, zróżnicowanym świecie, w którym na graczy czekać będzie wiele wyzwań i decyzji. Głównym bohaterem gry będzie amerykański snajper Jonathan North, który będzie wykonywał zarówno oficjalną, jak i osobistą misję.

Tymiński mówił w ubiegłym tygodniu tygodniu, że najbliższym ważnym krokiem milowym dla CI Games jest wewnętrzne uruchomienie "Sniper Ghost Warrior 3" na konsole. Pierwsze "mocne uderzenie marketingowe" zapowiadał na grudzień.

CI Games to producent i dystrybutor gier komputerowych, notowany na GPW od 2007 roku (początkowo jako City Interactive).

bEUlPdOq
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(6)
Yolo
5 lata temu
Z ambitnymi projektami bywa tak, że jak się im nie poświęci odpowiednio dużo czasu to okazuje się później, że są tylko przeciętniakami, które męczy masa bolączek, na które nikt nie może wiele zaradzić. Nawet najlepszy znachor w wiosce. Trzeba doszlifować to trzeba. Nikt nie przeskoczy trudności technicznych, jakie potrafią się pojawić czy to na starcie czy to też w fazie tak zaawansowanych prac jak teraz. Dobrze, że sie przyznali, że mają kłopoty i zapewne dzięki temu nie stracą w oczach graczy.
OM
5 lata temu
Firma przez ostatni rok wskoczyła o 200% do góry, i to dzięki samym zapowiedziom Snajpera Ghost Warrior 3, no przepraszam to z pewnością także to że mają ambicję i z tytułu na tytuł stawiają wyżej poprzeczkę, Ostatni ich "erpeg" Lords był całkiem udanym projektem i gracze mimo wszystko dosyć ciepło go przyjęli. Jedną z większych zalet SGW3 będą warunki pogodowe, będą one miały wpływ na tor lotu pocisku co jest wielkim utrudnieniem dla oddawania strzału jak i wielkim atutem tego tytułu. Dlatego też uważam że przesunięcie terminu premiery nie odbije się źle na tym tytule a wręcz przeciwnie wpłynie pozytywnie na jej jakość.
Owszem
5 lata temu
Ten tytuł jest najbardziej wyczekiwany w historii cig, jest to największy projekt tego studia i nie dziwię się im że potrzebują czasu na wdrożenie wszelkich możliwych poprawek jeszcze przed premierą, nie jest to jedyny przypadek gdy producent postanawia przesunąć premierę, i w żadnym razie nie możne tego potępiać a chwalić, że mają odwagę to zrobić. Czekam na dalsze pokazy z tego tytułu.
bEUlPdOr
WoleHouse
5 lata temu
Taka decyzja może wyjść im tylko na dobre. Gry, które w dniu premiery mają pełno bugów czy po prostu błędów w kodzie, czasem nawet mimo swojego potencjału są z marszu oceniane nisko. CI Games wydało Lords of Fallen - które było świetną grą, ale to nie była tak wielka gra jak SGW3. Tak jak w jest napisane w artykule, to pierwsza tak duża gra tego studia. Według mnie, pierwsza prawdziwa produkcja AAA. Liczę na to, że w dniu premiery gra będzie świetna
Lena
5 lata temu
Gra dopracowana jest bardziej cenionym produktem niż gra wydana na już. Lepiej poczekać i w pełni cieszyć się z zakupu.