Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Dania: Strajk na kopenhaskim lotnisku

0
Podziel się:

W terminalu międzynarodowym obsługującym m.in. skandynawskie linie SAS na odprawę czeka kilka tysięcy ludzi.

Dania: Strajk na kopenhaskim lotnisku
(PA Wire/Press Association Images/EAST NEWS)
bEDMjhpN

W kopenhaskim porcie lotniczym Kastrup trwa strajk pracowników lotniskowych służb bezpieczeństwa. W terminalu międzynarodowym obsługującym m.in. skandynawskie linie SAS na odprawę czeka kilka tysięcy ludzi.

Nie pracują stanowiska rejestracji oraz kontroli pasażerów.

Strajk rozpoczął się o godz. 6 rano. Jego powodem jest niezadowolenie pracowników z grafiku pracy. Według władz lotniska protest jest nielegalny, administracja portu prowadzi rozmowy z protestującymi.

bEDMjhpP

Na stronie internetowej lotniska opublikowano informację o możliwych utrudnieniach przy odprawach oraz o ewentualnych opóźnieniach lotów. Jednocześnie pasażerom zalecono, by przybywali na lotnisko o czasie wynikającym z planowanej godziny odlotu.

Czytaj więcej w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/228/m280548.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/unia-europejska/wiadomosci/artykul/mala;syrenka;z;kopenhagi;obchodzi;setne;urodziny,214,0,1367510.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Mała Syrenka obchodzi setne urodziny Z okazji urodzin w licznych stolicach pojawią się _ żywe syrenki _.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/244/m111604.jpg ) ] (http://tech.money.pl/medycyna/artykul/bledy-medyczne-zmora-dunskich-szpitali,10,0,1345546.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Błędy medyczne zmorą duńskich szpitali Wszystkich błędów medycznych, zapisanych w raportach w roku 2012, było dwa razy więcej, niż rok wcześniej.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/33/m38433.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/dunski;kontrwywiad;zapobiegl;rozpowszechnieniu;broni;masowego;razenia,240,0,1319920.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Uniemożliwili dostęp do niebezpiecznej broni W Kopenhadze opublikowano pierwszy tegoroczny oficjalny raport Duńskiego Kontrwywiadu Wojskowego.
bEDMjhqq
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)