Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Delta Kurier wypada z rynku. Firma miała 35 oddziałów w całym kraju

Delta Kurier wypada z rynku. Firma miała 35 oddziałów w całym kraju

Delta Kurier głównie obsługiwała klientów biznesowych, a w ostatnim czasie współpracowała z ponad tysiącem firm. Fot. Delta Kurier/ FB screenshot
Delta Kurier głównie obsługiwała klientów biznesowych, a w ostatnim czasie współpracowała z ponad tysiącem firm.
Firma kurierska działała od 17 lat. Początkowo tylko w Warszawie, a od 4 lat w całym kraju. Klienci o zakończeniu działalności dowiedzieli się z maila. Szukający swoich przesyłek dowiadują się o tym z lakonicznego nagrania na infolinii.

Delta Kurier głównie obsługiwała klientów biznesowych, a w ostatnim czasie współpracowała z ponad tysiącem firm. O problemach Delta Kurier poinformował nas jeden z czytelników, który w poniedziałek otrzymał wiadomość z oficjalnego adresu firmy.

W treści maila poinformowano go, jako stałego klienta, że "z dniem 12.02.2018 firma Delta Kurier zawiesza swoją działalność operacyjną. Z poważaniem, Zarząd Delta Kurier Sp. z o.o.".

Paczkomaty pękają w szwach. Ludzie stoją w kolejkach po kilka godzin


 

Informacja ta spadła na naszego czytelnika „jak grom z jasnego nieba”. Wszystko dlatego, że to jej właśnie w ostatnich dniach zlecił przewiezienie przesyłek za pobraniem o znacznej wartości.

Nasz czytelnik czeka również od dłuższego już czasu na rozliczenie z firmą z gotówki, która ta przyjęła od odbiorców wcześniejszych przesyłek. W przesłanej do nas korespondencji przedsiębiorca obawia się, że podobne problemy może mieć wiele innych firm.

Jak przypuszcza, dla niektórych z nich może się to zakończyć poważnymi kłopotami, z utrata płynności finansowej włącznie. Po otrzymaniu tego sygnału próbowaliśmy skontaktować się z przedstawicielami firmy Delta Kurier.

Nikt w oddziałach jednak nie odbierał telefonów. Rzecz wyjaśniła się po wykręceniu numeru na infolinie. Wszyscy tam dzwoniący w sprawie swoich przesyłek słyszą krótki komunikat nagrany na sekretarkę: "Z dniem 12.02.2018 firma Delta Kurier zawiesza swoją działalność operacyjną".

Do sprawy jeszcze wrócimy, kiedy tylko uda nam się skontaktować z zarządem firmy i uzyskać informację na temat ewentualnych zaległości w płatnościach i problemów klientów z przesyłkami.

bankructwo, plajta, koniec działalności, delta kurier
Czytaj także
Polecane galerie
Oscylot
2018-02-14 15:02
Co dalej z paczami wyslanymi ?? dotrą do odbiorców ??
Dariusz
2018-02-14 06:00
Lubię Cię
Mahmud
2018-02-13 21:12
Hahaha polska to jeden wielki syf
Pokaż wszystkie komentarze (42)