Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Krzysztof Janoś
Krzysztof Janoś
|

Delta Kurier wypada z rynku. Firma miała 35 oddziałów w całym kraju

42
Podziel się:

Firma kurierska działała od 17 lat. Początkowo tylko w Warszawie, a od 4 lat w całym kraju. Klienci o zakończeniu działalności dowiedzieli się z maila. Szukający swoich przesyłek dowiadują się o tym z lakonicznego nagrania na infolinii.

Delta Kurier głównie obsługiwała klientów biznesowych, a w ostatnim czasie współpracowała z ponad tysiącem firm.
Delta Kurier głównie obsługiwała klientów biznesowych, a w ostatnim czasie współpracowała z ponad tysiącem firm. (Delta Kurier/ FB screenshot)

Delta Kurier głównie obsługiwała klientów biznesowych, a w ostatnim czasie współpracowała z ponad tysiącem firm. O problemach Delta Kurier poinformował nas jeden z czytelników, który w poniedziałek otrzymał wiadomość z oficjalnego adresu firmy.

W treści maila poinformowano go, jako stałego klienta, że "z dniem 12.02.2018 firma Delta Kurier zawiesza swoją działalność operacyjną. Z poważaniem, Zarząd Delta Kurier Sp. z o.o.".

Zobacz także: Paczkomaty pękają w szwach. Ludzie stoją w kolejkach po kilka godzin

Informacja ta spadła na naszego czytelnika „jak grom z jasnego nieba”. Wszystko dlatego, że to jej właśnie w ostatnich dniach zlecił przewiezienie przesyłek za pobraniem o znacznej wartości.

Nasz czytelnik czeka również od dłuższego już czasu na rozliczenie z firmą z gotówki, która ta przyjęła od odbiorców wcześniejszych przesyłek. W przesłanej do nas korespondencji przedsiębiorca obawia się, że podobne problemy może mieć wiele innych firm.

Jak przypuszcza, dla niektórych z nich może się to zakończyć poważnymi kłopotami, z utrata płynności finansowej włącznie. Po otrzymaniu tego sygnału próbowaliśmy skontaktować się z przedstawicielami firmy Delta Kurier.

Nikt w oddziałach jednak nie odbierał telefonów. Rzecz wyjaśniła się po wykręceniu numeru na infolinie. Wszyscy tam dzwoniący w sprawie swoich przesyłek słyszą krótki komunikat nagrany na sekretarkę: "Z dniem 12.02.2018 firma Delta Kurier zawiesza swoją działalność operacyjną".

Do sprawy jeszcze wrócimy, kiedy tylko uda nam się skontaktować z zarządem firmy i uzyskać informację na temat ewentualnych zaległości w płatnościach i problemów klientów z przesyłkami.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(42)
Oscylot
6 lat temu
Co dalej z paczami wyslanymi ?? dotrą do odbiorców ??
Dariusz
6 lat temu
Lubię Cię
Mahmud
6 lat temu
Hahaha polska to jeden wielki syf
222
6 lat temu
Szkoda jedynie zrobionych w banke inwestorow z NAC
many many
6 lat temu
Cały zarząd powinien od razu siedzieć do przesłuchania. Ale w takim kraju jak powiedział min.hdikk, to mogą robić co chcą, bo nikt się niczym nie interesuje.
...
Następna strona