Notowania

kurierzy
12-02-2018 (21:30)

Delta Kurier wypada z rynku. Firma miała 35 oddziałów w całym kraju

Firma kurierska działała od 17 lat. Początkowo tylko w Warszawie, a od 4 lat w całym kraju. Klienci o zakończeniu działalności dowiedzieli się z maila. Szukający swoich przesyłek dowiadują się o tym z lakonicznego nagrania na infolinii.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Delta Kurier/ FB screenshot)
Delta Kurier głównie obsługiwała klientów biznesowych, a w ostatnim czasie współpracowała z ponad tysiącem firm.

Delta Kurier głównie obsługiwała klientów biznesowych, a w ostatnim czasie współpracowała z ponad tysiącem firm. O problemach Delta Kurier poinformował nas jeden z czytelników, który w poniedziałek otrzymał wiadomość z oficjalnego adresu firmy.

W treści maila poinformowano go, jako stałego klienta, że "z dniem 12.02.2018 firma Delta Kurier zawiesza swoją działalność operacyjną. Z poważaniem, Zarząd Delta Kurier Sp. z o.o.".

Paczkomaty pękają w szwach. Ludzie stoją w kolejkach po kilka godzin

Informacja ta spadła na naszego czytelnika „jak grom z jasnego nieba”. Wszystko dlatego, że to jej właśnie w ostatnich dniach zlecił przewiezienie przesyłek za pobraniem o znacznej wartości.

Nasz czytelnik czeka również od dłuższego już czasu na rozliczenie z firmą z gotówki, która ta przyjęła od odbiorców wcześniejszych przesyłek. W przesłanej do nas korespondencji przedsiębiorca obawia się, że podobne problemy może mieć wiele innych firm.

Jak przypuszcza, dla niektórych z nich może się to zakończyć poważnymi kłopotami, z utrata płynności finansowej włącznie. Po otrzymaniu tego sygnału próbowaliśmy skontaktować się z przedstawicielami firmy Delta Kurier.

Nikt w oddziałach jednak nie odbierał telefonów. Rzecz wyjaśniła się po wykręceniu numeru na infolinie. Wszyscy tam dzwoniący w sprawie swoich przesyłek słyszą krótki komunikat nagrany na sekretarkę: "Z dniem 12.02.2018 firma Delta Kurier zawiesza swoją działalność operacyjną".

Do sprawy jeszcze wrócimy, kiedy tylko uda nam się skontaktować z zarządem firmy i uzyskać informację na temat ewentualnych zaległości w płatnościach i problemów klientów z przesyłkami.

Tagi: kurierzy, delta kurier, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
12-02-2018

patrioaWy też jak portal niemiecki nieprzyjazny Polsce powinniście wypaść z rynku polskiego.Nawet sekretarka i to ta automatyczna nie powinna po was … Czytaj całość

12-02-2018

HihTo dopiero początek wielkiej fali bankructw w Polsce i początek końca snu o polskiej potędze gospodarczej. 20 % więcej firm zbankrutowała rok do roku. … Czytaj całość

12-02-2018

SceptykPierwsze słyszę o takiej firmie...

Rozwiń komentarze (42)