Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Doczekali się. Koniec ograniczeń na Facebooku

0
Podziel się:

Syryjczycy mają, po raz pierwszy od 2007 roku, bezpośredni dostęp do portali społecznościowych.

Doczekali się. Koniec ograniczeń na Facebooku
(facebook.com)

Syryjczycy mają, po raz pierwszy od 2007 roku, bezpośredni dostęp do portali społecznościowych Facebook i YouTube, bez konieczności uciekania się do programów pozwalających omijać cenzurę.

Władze nie rozpowszechniły żadnego komunikatu o dostępie do tych portali i to internauci sami doszli do tego, że mogą bezpośrednio wejść na Facebooka i YouTube. Według analityków, cytowanych przez zbliżony do syryjskiego rządu dziennik _ Al-Watan _, zniesienie cenzurowania Facebooka i You Tube świadczy o tym, że _ państwo nie obawia się zagrożenia z ich strony _.

Podkreślają oni jednocześnie, że nadal blokowane są pewne strony internetowe, takie jak blogi, arabska wersja Wikipedii oraz ogromna liczba stron internetowych mediów arabskich i zagranicznych.

W ubiegłym tygodniu przeciwnicy syryjskiego rządu ogłosili na Facebooku i Twitterze miniony piątek i sobotę _ dniami gniewu _. Wcześniej portale społecznościowe posłużyły już do organizowania kampanii antyrządowych w Tunezji i Egipcie.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://www.iwoman.pl/i/art/56/t44088.jpg ) ] (http://www.iwoman.pl/na-serio/ludzie/mezczyzna;niepewny;jest;atrakcyjniejszy,139,0,768395.html) Mężczyzna niepewny jest atrakcyjniejszy? Dla kobiet bardziej atrakcyjni są ci panowie, których uczuć nie są pewne - informuje pismo "Psychological Science".
[ ( http://static1.money.pl/i/manager/o/artykuly/19088/39129_by-celalteber.tiny.jpg ) ] (http://manager.money.pl/strategie/emarketing/artykul/facebook;i;wikipedia;nowe;narzedzia;europoslow,210,0,765394.html) Facebook i Wikipedia. Nowe narzędzia europosłów Dwie trzecie europejskich parlamentarzystów w kontaktach z wyborcami wykorzystuje Facebooka, a jedna trzecia deklaruje, że ma konto na Twitterze - to wynik badań przeprowadzonych przez firmę PR Fleishman-Hillard.
[ ( http://static1.money.pl/i/manager/o/artykuly/19049/39081_deals.tiny.png ) ] (http://manager.money.pl/strategie/emarketing/artykul/facebook;deals;wkracza;do;europy;nowy;wymiar;zakupow;spolecznosciowych,30,0,763678.html) Facebook Deals wkracza do Europy. Nowy wymiar zakupów społecznościowych? Na rynku grupowych zakupów brakowało dużego gracza. Teraz jednak mieszkańcy Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Francji i Włoch będą mogli kupować i przy okazji "meldować się" za pomocą usługi Places.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)