Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Enea jednak nie pójdzie pod młotek

0
Podziel się:

Kolejna próba prywatyzacji koncernu, zostanie prawdopodobnie podjęta już przez nowy rząd.

Enea jednak nie pójdzie pod młotek
(Materiały prasowe)

Kolejna próba prywatyzacji Enei zostanie prawdopodobnie podjęta już przez nowy rząd, po jesiennych wyborach do Sejmu - poinformował wiceminister skarbu Jan Bury.

_ - Nie będzie sprzedaży Enei w tym roku, myślę, że decyzję o rozpoczęciu nowego procesu sprzedaży podejmie dopiero kolejny rząd, kolejny minister skarbu _ - powiedział wiceminister Bury.

Bury podtrzymał zapowiedzi, że w tym roku nie dojdzie do sprzedaży akcji PGE. i zapewnił, że resortowi skarbu uda się zrealizować przychody z prywatyzacji na poziomie 15 mld zł w 2011 roku.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/209/t35281.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/enea;moze;w;tym;roku;przejac;kilka;farm;wiatrowych,24,0,807960.html) Enea może w tym roku przejąć kilka farm wiatrowych W tym roku spółka może sfinalizować kupno kilku farm o mocy kilkadziesiąt megawatów każda.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/16/t83728.jpg ) ] (http://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/minister;skarbu;na;razie;nie;sprzeda;enei,86,0,804950.html) Minister skarbu na razie nie sprzeda Enei Wcześniej ministerstwo informowało, że chce zakończyć proces prywatyzacji Enei do końca marca.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/51/t42291.jpg ) ] (http://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/enea;po;prywatyzacji;musi;zostac;na;gpw,213,0,795861.html) Enea po prywatyzacji musi zostać na GPW To jeden z warunków umowy sprzedaży Enei stawianych przez Ministerstwo Skarbu Państwa.
giełda
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)