Notowania

24.07.2012 11:13

Executive Leadership Program

edycja 3, Wrocław/Barcelona 2012/13

Podziel się
Dodaj komentarz

intensive leadership training beyond MBA emotional and systems intelligence competencies

Czy chcesz wykonać milowy krok w rozwoju efektywności osobistej i zawodowej?

Zdecydowanie zwiększyć swoją inteligencję przywódczą, emocjonalną i systemową?

Jeśli tak to zapraszamy Cię na Executive Leadership Program (ELP) z dyplomem Wyższej Szkoły Bankowej. *ELP to intensywny trening przywódczy, oparty na modelu *4 poziomów leadership.

4 poziomy leadership

  • Self-Leadership - samoświadomość i zarządzanie sobą, wizja i strategia osobista.
  • Co-leadership - przywództwo, komunikacja i współpraca w relacjach.
  • Team Leadership - budowanie, rozwój i utrzymywanie skutecznego zespołu.
  • Organizational Leadership - inteligencja i dyscyplina operacyjna, systemowa i strategiczna.

Program ELP

Jest realizowany przez uznaną, międzynarodową kadrę trenerów/praktyków docenionych przez Profit/Forbes, Komitet Olimpijski i Ligę Hiszpańską, IBM, m.in.:

Umożliwia dokonanie milowego skoku w rozwoju osobistym i zawodowymUczy przez realne doświadczanie jak odnaleźć i wykorzystać potencjał przywódczyRozwija inteligencję emocjonalną i systemową na 4 poziomach przywództwaKształci miękkie umiejętności przywódcze, wymagane przez współczesny globalny rynek .

Dlaczego Inteligencja Emocjonalna (IE) jest tak ważna?

Dzisiejsze organizacje potrzebują liderów bardziej świadomych swojego wpływu na zespoły, bardziej zaangażowanych w rozwój swoich ludzi i bardziej nastawionych na długofalowe działanie. Potrzebują liderów zdolnych do refleksji nad sobą i sytuacją w organizacji - potrafiących tworzyć nowe możliwości, podejmować odważne decyzje i skutecznie zachęcać ludzi do angażowania się w to co jest ważne.

IE a wyniki liderów

Z badań autorytetów biznesu wynika że rozwój kluczowych kompetencji menadżerskich uzyskuje się przez rozwój inteligencji emocjonalnej (IE) oraz socjalnej *i *systemowej (IS). Według badań D. Golemana menedżerowie przejawiający ponadprzeciętne:

  • - myślenie analityczne osiągają 50% więcej od pozostałych,
  • - zarządzanie sobą (IE) osiągają 78% więcej
  • - umiejętności społeczne (IE + IS) osiągają nawet 300% więcej

Świadomość oraz zarządzanie sobą i innymi to główne tematy IE i na tym koncentruje się nasz program. Dlatego nasza metoda to intensywny trening przywódczy, który zmienia postawy i nawyki, a nie wykłady. W ten sposób przekształcamy menedżera w skutecznego lidera – gotowego do zmierzania się z własnymi ograniczeniami, konfrontowania trudności i proaktywnego dokonywania zmian.

komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz