Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Giertych: To nie Ziobro jest mózgiem ziobrystów

0
Podziel się:

Roman Giertych twierdzi, że operację Ziobryści zdobywają władzę rozgrywa kto inny.

Giertych: To nie Ziobro jest mózgiem ziobrystów
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Czas Kaczyńskiego minął. A Ziobro, choć skończył czterdziestkę, wciąż jest niedojrzałym politykiem - mówi Roman Giertych, były lider LPR i były wicepremier. Jego zdaniem politycznym mózgiem operacji pod nazwą _ Ziobryści zdobywają władzę _ jest Jacek Kurski.

- _ Każdej z osób tego dramatu, czyli Jarosławowi Kaczyńskiemu, Zbigniewowi Ziobrze i Tadeuszowi Rydzykowi chodzi o coś innego. Ojciec Tadeusz Rydzyk jest niezadowolony z tego, że jego wpływy w PiS zostały znacząco uszczuplone. Pozycje osób związanych z radiem na listach PiS na pewno go nie satysfakcjonowały _ - cytuje portal _ wprost24 _.

Dlatego według Giertycha, ojciec Tadeusz postanowił podhodować strukturę, która by stanowiła pewnego rodzaju przestrogę dla PiS, żeby w następnych wyborach uzyskać albo jak najlepsze miejsca na listach albo budować partię, która będzie miała szanse wyborcze.

- _ Kaczyński chce utrzymać władzę. A Ziobro w tej chwili to jedyna osoba, która ma jakieś perspektywy w oczach ojca dyrektora _ - uważa Giertych. Jego zdaniem to nie Zbigniew Ziobro jest politycznym mózgiem operacji pod nazwą _ Ziobryści zdobywają władze _. Jak twierdzi - głównym rozgrywającym jest Jacek Kurski.

Giertych prorokuje też, że Jarosław Kaczyński wyrzuci Ziobrę na parę dni przez Bożym Narodzeniem - podaje _ wprost24 _.

Więcej o ziobrystach czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/213/t178645.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/pis;zastanawia;sie;jak;wyrzucic;zbigniewa;ziobre,118,0,954486.html) Badają jak wyrzucić Zbigniewa Ziobrę z PiS Ziobro:_ Wyrzucenie mnie za to, że udzielił wywiadów byłoby absurdem _. Są już scenariusze.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/71/t97351.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kolejny;posel;pis;wyznaje;ze;jest;ziobrysta,193,0,951745.html) Poseł PiS wyznaje, że jest ziobrystą. Rozłam? Andrzej Dera mówi Money.pl: Jak wyrzucą Ziobrę, pomyślę czy pójść za nim.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/195/t180419.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/ziobro;gra;teraz;dla;platformy;ostre;slowa;szefa;klubu;pis,144,0,953488.html) "Ziobro gra teraz dla Platformy". Ostre słowa szefa klubu PiS Błaszczak: _ Robi poważny błąd, osłabia PiS, a to działa na korzyść Donalda Tuska _. Ujawnia co czeka ziobrystów, a szczególnie ich lidera.
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)