Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Gigantyczny diament na sprzedaż. Będzie rekord?

0
Podziel się:

Diament jest wyjątkowo okazały, pochodzi z Indii. Jego nazwa to Arcyksiążę Józef.

Gigantyczny diament na sprzedaż. Będzie rekord?
(PAP/EPA)
bETiJOzV

Dziś może paść rekord cenowy podczas aukcji słynnego diamentu Habsburgów. Licytacja odbędzie się w domu aukcyjnym Christie's w Genewie.

Diament jest wyjątkowo okazały - 76-karatowy klejnot jest bezbarwny, pochodzi z Indii. Jego nazwa to _ Arcyksiążę Józef _ - od byłego właściciela z dynastii Habsburgów.

Diament ostatnio widziano na aukcji 19 lat temu. Anonimowy nabywca kupił go za równowartość dziesięciu milionów dolarów.

bETiJOzX
Zobacz także: ZOBACZ 76-KARATOWY KLEJNOT:

Teraz - według ekspertów domu aukcyjnego Christie's - najniższa spodziewana cena to 15 milionów dolarów, a jak dobrze pójdzie to i 25 milionów. Początek aukcji o 14:00.

Czytaj więcej w Money.pl
Sto tysięcy za diament z prochów zmarłego Przerobić prochy ukochanej osoby lub włosy dziecka w diament? Jednych taki pomysł zachwyca, innych odraża. Ale coraz więcej Polaków decyduje się na tak niekonwencjonalną pamiątkę.
Pół miliona euro za pierścionek? To rekord Platynowy pierścień z dużym, żółtym diamentem został sprzedany za 499 000 euro.
Diament europejskiej arystokracji sprzedany Przez wieki krążył po europejskich dworach. Został sprzedany za rekordową kwotę. Kto go kupił?
bETiJOAy
wiadmomości
wiadomości
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)