Notowania

ceny paliw
04.02.2014 09:00

Grupa Lotos obniżyła ceny hurtowe paliw

O 5 zł na tysiąc litrów obniżono cenę oleju napędowego Eurodiesel, a cena oleju napędowego do celów opałowych Lotos Red spadła również o 5 zł na tysiąc litrów.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Materiały prasowe)

Grupa Lotos obniżyła we wtorek ceny hurtowe paliw - poinformowało biuro prasowe spółki. O 10 zł na tysiąc litrów staniały benzyny bezołowiowe 95 i 95AL, a 15 zł na tysiąc litrów zmalała cena benzyny bezołowiowej 98.

Z kolei o 5 zł na tysiąc litrów obniżono cenę oleju napędowego Eurodiesel, a cena oleju napędowego do celów opałowych Lotos Red spadła również o 5 zł na tysiąc litrów. Lotos zaznaczył, że termin i wysokość zmian cen na stacjach paliw jest niezależną decyzją ich właścicieli.

Czytaj więcej w Money.pl
Lotos inwestuje Choć małe i tanie stacje typu Bliska czy Neste giną na rynku, Lotos wciąż wierzy i inwestuje w Lotos Optima. Koncern Lotos ma w planie w najbliższym czasie, zwiększyć ilość stacji Lotos Optima do 150, a w rezultacie nawet do 200. Gigant naftowy bardzo wierzy w swoje małe stacje i w to, że pomogą mu ...
Mocna zmiana cen benzyny bezołowiowej Lotos zaznaczył, że termin i wysokość zmian cen na stacjach paliw jest niezależną decyzją ich właścicieli.
Drożej zapłacimy za benzynę i ropę PKN Orlen podnosi od czwartku hurtowe ceny benzyny bezołowiowej Eurosuper 95 o 19 zł.
Benzyna ze śmieci Z odpadków wytwarzamy energie elektryczną, biogaz i energię cieplną, teraz przyszła kolej na benzynę. W rosyjskim mieście Tomsk na Syberii opracowano instalację do produkcji benzyny ze śmieci. Okazuje się, że ta nowatorska instalacja może produkować do 200 litrów paliwa na godzinę. - Możemy zmienić parametry i zacząć uzyskiwać cięższe paliwo. Na przykład olej napędowy lub ...
Tagi: ceny paliw, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, gospodarka polska, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz