Notowania

Jagiełło jednak zostanie w PKO BP? Szef sejmowej komisji chwali tłumaczenia prezesa

- Prezesów banków możemy rozliczać z zysków albo misji, którą prowadzą. Jeśli chodzi o banki państwowe dobrze byłoby to wypośrodkować - mówił w programie #dziejesienazywo szef sejmowej Komisji Finansów Publicznych Andrzej Jaworski. Poseł PiS stwierdził, że on sam jest zadowolony z wystąpienia prezesa PKO BP przed komisją w sprawie podwyżek w bankach.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Jacek Waszkiewicz / Reporter)

- Prezesów banków możemy rozliczać z zysków albo misji, którą prowadzą. Jeśli chodzi o banki państwowe, dobrze byłoby to wypośrodkować - mówił w programie #dziejesienazywo szef sejmowej Komisji Finansów Publicznych Andrzej Jaworski. Poseł PiS stwierdził, że on sam jest zadowolony z wystąpienia prezesa PKO BP przed komisją w sprawie podwyżek w bankach.

Przed komisją to właśnie nazwisko Zbigniewa Jagiełły, prezesa największego banku w Polsce, wymieniano najczęściej. Wszystko dlatego, że kilka dni wcześniej PKO BP poinformował o podwyżce w ofercie kont dla niektórych klientów. Posłowie PiS zaczęli więc wzywać do odwołania Jagiełły, który wprowadza wyższe opłaty w związku z podatkiem bankowym.

Tagi: jagiełło, giełda, wiadomości, gospodarka, dziejesienazywo, najważniejsze, gospodarka polska, giełda na żywo, banki
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz