Notowania

lotto
13.05.2015 06:00

Jak wygrać w Lotto? Statystycznie te liczby padają najczęściej

Sprawdziliśmy, jakie liczby padają najczęściej, a jakie najrzadziej w polskim Lotto. Porównaliśmy też, ile można wygrać u nas, a ile za granicą.

Podziel się
Dodaj komentarz

34 - oto liczba, która najczęściej jest losowana w polskim Lotto. Jakiej liczby lub cyfry nie obstawiać? Tego dowiesz się z najnowszego programu Statistica.

W loterie liczbowe gra cały świat. W USA kumulacje liczone są już nie w milionach, a miliardach złotych. My sprawdziliśmy, ilu w Polsce mamy lottomilionerów. A także ile lat trzeba będzie czekać na główną wygraną, jeśli w każdym losowaniu obstawimy te same liczby. Zapraszamy na najnowszy odcinek programu Statistica.

_ Statistica to program przygotowywany przez dziennikarzy Money.pl i Wiadomości.wp.pl. Pokazujemy w nim niecodzienne liczby w zupełnie innowacyjnym wydaniu. Znajdując nietypowe badania i dane statystyczne budujemy z nich nieoczekiwane zestawienia prezentując je na animowanych infografikach. Zamiast pytać gadające głowy „co sądzą, o...” my pokazujemy tylko i aż liczby. _

Spodobała ci się Statistica? Obejrzyj poprzednie odcinki

Czytaj więcej w Money.pl
Polacy wydali miliard euro na gry liczbowe Spółka chwali się, że jest liderem w Europie pod względem tempa wzrostu.
Ameryka zamarła. Do wygrania fortuna Okazuje się, że wśród Amerykanów nie brakuje osób, które nie odebrały milionowych nagród.
Tagi: lotto, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, najważniejsze, gospodarka polska
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz