Notowania

JP Morgan w Polsce. Trwa rekrutacja do nowego biura

Największy bank inwestycyjny na świecie rekrutuje do swojego biura w Warszawie. W ciągu ostatnich kilkunastu dni na stronie z ofertami pracy pojawiło się kilkadziesiąt nowych propozycji.

Podziel się
Dodaj komentarz
(ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER)
O otwarciu biura amerykańskiego do Polski Mateusz Morawiecki informował we wrześniu ubiegłego roku.

Poszukiwani są między innymi analitycy, pracownicy działów raportowania, HR czy obsługi klienta. W tej chwili JP Morgan szuka przez swój portal internetowy 74 osób. W sumie pracę ma znaleźć - jak zapowiadał jesienią ubiegłego roku ówczesny wicepremier Mateusz Morawiecki - kilka tysięcy osób. Według "Pulsu Biznesu" ma to być około 5 tysięcy pracowników.

"Kluczowe miejsce dla naszego biznesu" - takim nagłówkiem bank opatrzył informację o rekrutacji do biura w stolicy. "Nasze centrum w Warszawie daje nam szansę na dalszy wzrost" - pisze też spółka. Chwali się też swoim biurem budynku położonym w centrum Warszawy.

Dla osób, które nie mieszkają w Warszawie, bank umieścił krótki opis naszej stolicy, który ma zachęcać do przeprowadzki. Co znalazło się w tym opisie? Między innymi wzmianka o burzliwej historii miasta i wymieszanej architekturze. Od gotyckich katedr, przez socjalistyczne bloki po nowoczesne wieżowce.

Zobacz też: "Polskie banki wejdą na rynki zachodnie"

Oprócz tego mamy wzmiankę o restauracjach serwujących szeroki wachlarz dań z różnych zakątków świata. Z jednej strony bank wymienia więc, że w Warszawie zjemy dania kuchni azjatyckiej i afrykańskiej. Z drugiej - nie zabrakło wzmianki o tradycyjnych polskich pierogach.

JP Morgan zapewnia też, że nikt w Warszawie nudzić się nie będzie. Sposobów na spędzanie wolnego czasu jest bowiem tak dużo, że każdy znajdzie coś dla siebie.

O tym, że JP Morgan otworzy w Polsce swoje centrum, mówi się od września ubiegłego roku. Informację tę podał wówczas Mateusz Morawiecki.

Tagi: praca w polsce, jp morgan, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze, banki
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
20-02-2018

kobraMIAŁA BYĆ REPOLONIZACJA BANKÓW,A TERAZ WPUSZCZAJĄ GIGANTA KTÓRY ROZWALI WSZYSTKIE MNIEJSZE BANKI I ZGARNIE KOLOSALNĄ KASĘ ZA NIC.A NBP STANIE SIĘ … Czytaj całość

20-02-2018

Zdrada!Morawiecki zdrajca. Wstyd i Hańba tak tanio się sprzedać bankowi.

20-02-2018

Anty BanksterNastępny pasożyt nic nie produkujący jedynie bezdomnych do utrzymania za naszą kasę , ale Krzywousty Kłamca zarabia 100 tyś. miesięcznie to co jemu do … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (19)